Po návratu z dovolené je čekalo kruté překvapení. Domov jim zničil jezevec

Fotografie: W.carter / Creative Commons / Attribution-Share Alike 4.0

Takový návrat z dovolené si rozhodně nepředstavovali. Rodina si nejdříve myslela, že je někdo vykradl, nakonec našli skutečného viníka, který se stále ještě ukrýval v domě.

Návraty z dovolených bývají kruté. Z ráje do reality, to není pro nikoho jednoduché. Najednou se na vás začnou valit povinnosti všedního dne a vy byste si volno nejraději prodloužili ještě o několik dní. Tato britská rodina však zažila návrat ještě tvrdší, než vůbec očekávala. Během doby, kdy si užívala slunce, moře a pláž, se z jejího domu stalo bojiště.

Krutý návrat do reality

Když se britská rodina na svatého Valentýna vracela z pohádkové dovolené, netušila ještě, co ji doma čeká za nemilé překvapení. Všichni věděli, že návrat do reality nebude nic příjemného, jak to tak bývá, ale že svůj dům najdou v takovém stavu, to nikdo z nich nečekal. Charlotte Glazier si nejdříve myslela, že je někdo vykradl. „Všechny dveře od skříněk byly otevřené, ovesné vločky rozházené po podlaze a ve dveřích od spíže byla díra,“ vyprávěla pro BBC.

Všude po stěnách byly škrábance, elektrické zásuvky vytrhané ze zdí, židle rozbité, všude se povalovaly třísky, prostěradlo bylo roztrhané, dokonce i dětská postýlka byla na jiném místě než obvykle. Pohled na jejich domov byl děsivý, co však bylo ještě strašidelnější, když obyvatelé domu zjistili, že pachatel je stále uvnitř, jak uvádí web TWN.

Manželé nevěřili po návratu domů svým očím. Příčina zdevastovaného domu byla horší než návštěva zlodějů

Viník byl stále v domě

Najednou si Charlotte všimla černé a bílé kožešiny. Viník se skrýval v modrém koši, který byl překlopen na bok. To jezevec způsobil veškerou škodu. Rodina ihned povolala na pomoc záchrannou organizaci Badger Trust Isle of Wight. Jezevec byl odchycen do klece a převezen do jeho přirozeného prostředí, kde byl vypuštěn, informuje dále BBC.

Předpokládá se, že jezevec nějakým nedopatřením pronikl do zahrady a neměl možnost se dostat ven. Jedinou zábavou mu bylo prozkoumání domu, kde se evidentně pěkně vyřádil. Rodině způsobil škodu za 2 000 liber, v přepočtu asi 60 000 korun. Nezvaného hosta vylákal ze skrýše v podlaze muž, o němž jsme psali na SvětěKreativity. U něj v domě se usídlil mýval.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]