Rodina to objevila za zdí koupelny: „Při rekonstrukci začali točit video, ale záběry vypadají jako začátek hororového snímku“

muž a rekonstrukce
Fotografie: Freepik

Když se nastěhujete do nového domu, často přichází na řadu větší nebo menší stavební úpravy. Tato rodina při tom ovšem objevila něco zcela šokujícího.

Hannah Otto žije s rodinou v Hampshire, kde už tři roky rekonstruují svůj dům. Během prakticky každého takového zásahu ale najdou nová tajemství, který před nimi dům dříve skrýval. Není to tak dávno, co jim začala například prosakovat sprcha, takže bylo na místě potíže vyřešit. Jakmile se pustili do rozebírání zdiva, narazili na něco neuvěřitelného. Ukázalo se totiž, že jejich domácnost má o dost více vrstev, než by kdy čekali.

Co rekonstrukce a zásah, to překvapení

Hannah objev totálně ohromil, nešlo však o jediné překvapení této renovace. „Celý náš dům se skládá ze zcela netušených vrstev. Až s rekonstrukcemi skončíme, bude nejspíš dvakrát tak velký,“ dodává majitelka. Dříve při jedné opravě třeba zjistila, že pod podlahou se nachází ještě koberec. Na dlaždice v kuchyni byly zase položeny dřevěné palubky. Nejpřekvapivější však bylo to, co se skrývalo za stěnami jejich koupelny, jak ukazuje video.

Prakticky každé odebrání kousky zdiva nebo dlaždice odhalilo nové prostory za falešnými stěnami. Není tedy divu, že se video rychle stalo virálním hitem s více než 14 miliony shlédnutí. Za sprchou byla totiž celá samostatná místnost, včetně další sprchy i zrcadla. „Vypadá to celé jako začátek hororového snímku,“ podotkl k tomu uživatel Netizens. „To je jako Nolanův Počátek, ale v koupelně,“ zaznělo trefně od dalšího komentujícího.

@theottohouse This house has so many layers 😂 #houserenovation #housereno #renovation #bathroom #renovationnightmare #fyppppp #viralvideo #interiortiktok #renotiktokers #funnymoments ♬ original sound – The Otto House

Když najdete druhou koupelnu

První sejmutí nástěnných dlaždic odhalilo malé prostory s jasnou dřevěnou konstrukcí a další dlaždice. Všechno bylo potřeba odebrat, protože většina byla naprosto zčernalá a plesnivá. Bylo to jak rozebírat skládačku, ke které se ale nemůžete pořádně dostat. Každý kousek odhaloval další, ne všechno ale chtěla majitelka zlikvidovat. Pak se před ní objevila zcela kompletní sprcha ve vlastním prostoru. V dalších zákoutích bylo patrné zrcadlo.

Mladý muž si pronajal byt a objevil tajné sklepní dveře. Když je otevřel, nestačil se divit tomu, co se pod jeho novou domácností skrývá

Jak to tak vypadá, tento dům obsahuje ještě jednu zcela kompletní domácnost, kterou však majitelé postupně odkrývají, stejně jako archeologové nové komory již prozkoumaných pyramid. Teď má Hannah sprchu, zrcadlo a dlaždice…za svým vlastním zrcadlem, sprchou a dlaždicemi. Asi by měli tato zákoutí prozkoumat dřív, než budou mít potřebu kupovat nějaké nové vybavení. Existuje zřejmě slušná šance, že jinak skončí s duplicitou.

Zdroj: Webniusy

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]