Smuteční obřad se proměnil v nečekané drama. Všichni přítomní během 10 vteřin ztuhli hrůzou

Fotografie: Vojtěch Veselý / Creative Commons / Attribution-Share Alike 4.0

Takový smuteční obřad jste ještě neviděli. Také by vám ztuhla krev v žilách, kdyby se z rakve pod vámi ozval naléhavý hlas.

Web Goniec přinesl zprávu o skutečně děsivém pohřbu jednoho irského muže. Shromáždění smuteční hosté byli v šoku, když zaslechli z rakve vycházející hlas. Během pár vteřin si však uvědomili, že věci se mají jinak, a všichni se začali smát. Poslední vtip jejich milovaného nakonec zhlédly i miliony lidí na internetu. Podívejte se také na záznam z tohoto vskutku netradičního pohřbu.

Komplicem byla jeho dcera

Shay Bradley, jeden muž z Irska, byl za života pověstný svým vtipkováním. Přesto na svém pohřbu překvapil přítomné truchlící svým posledním vtípkem. Jeho pohřeb probíhal v tradičním duchu a mnoho smutečních hostů se za zvuku tradiční irské hudby shromáždilo kolem rakve, která byla před chvílí uložena do země. Pak se však z ničeho nic ozval nebožtíkův hlas. Děsivou scénu z pohřbu zveřejnil deník Independent na svém Facebooku.

„Haló, haló,“ začalo se ozývat z rakve. Volání bylo doprovázeno ťukáním na dřevo, takže dojem byl opravdu působivý. Všichni se v první chvíli zarazili a někteří se opravdu vylekali, než jim došlo, o co tady ve skutečnosti jde. Shay před svou smrtí nahrál vzkaz a požádal svoji dceru, aby jej na jeho pohřbu přehrála. Nikdo jiný však o jeho plánech neměl ani tušení.

Cestující v tramvaji nevěřili svým očím. To, co měl spící muž v náručí, zkoumala i policie

Nakonec všem na rozloučenou zazpíval

„Pusťte mě ven! Kde to sakra jsem?“ křičí a bouchá do dřeva. To už se smějí všichni smuteční hosté. A to byl také plán pana Bradleyho, který nesnesl pomyšlení, že by byl na jeho pohřbu někdo smutný. Pusťte mě ven, je tu strašná tma! To je kněz, co slyším? Pusťte mně ven! Slyším vás!“ pokračuje v předstíraném lamentování. „Jsem v krabici. Ne, dělám si z vás blázny, jsem mrtvý,“ prohlásí a začne zpívat známou písničku, v níž dává svým milovaným sbohem.

Netradiční pohřeb, na němž se všichni smáli, zhlédly na internetu miliony lidí. A všichni jeho závěrečný vtípek ocenili. Takhle si to totiž přál. „Během svého života to musel být velmi zábavný člověk. Potřebujeme více lidí, jako je on. Musíme se umět více smát sami sobě,“ napsal jeden z komentujících. Na záznam z tohoto pohřbu se můžete podívat ve videu níže. Na SvětěKreativity jsme psali také o jiném netradičním pohřbu. Muž předstíral svou smrt. Na svůj pohřeb přiletěl vrtulníkem.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*