Nudnou svatbu v kostele proměnili v nezapomenutelný zážitek. Novomanželé všechny doslova zaskočili (VIDEO)

Fotografie: Depositphotos

Novomanželé chtěli, aby na jejich svatbu nikdo nikdy nezapomněl. Připravili si proto vystoupení, které opravdu všechny překvapilo.

Snad každý člověk byl někdy na nějaké svatbě, takže moc dobře ví, jak to probíhá. Nejprve se všichni sejdou například v kostele, poté přijde ženich, pak nevěsta, řeknou si své „Ano“ a poté všichni odcházejí na oběd a bavit se. Dá se říct, že každá svatba je víceméně stejná, A proto se tento novomanželský pár rozhodl, že to udělá trošku jinak.

Nechtěli nudnou svatbu

Novomanželé Gary a Tracy se nemohli dočkat svojí svatby. Byli spolu už několik let a věděli, že chtějí strávit celý život po svém boku. Už měli i termín, ale stále měli nad čím přemýšlet. Nechtěli totiž, aby jejich svatba byla stejná, jako všechny svatby, na kterých kdy byli. Chtěli udělat něco, co překvapí všechny zúčastněné. A pak je najednou něco napadlo.

Fotografie: Pexels

Začala svatba a všichni hosté už byli na místě. K oltáři přišel ženich a poté se chvilku čekalo na nevěstu, tak, jak to bývá u každé svatby. Když přicházela nevěsta se svým tatínkem, byli všichni dojati, tedy zejména ženy už měly u obličeje kapesníček a utíraly si slzy. A poté nastal klasický obřad, kde si snoubenci říkali své sliby a nakonec si dali svůj první polibek. Zkrátka to nevypadalo, že si něco přichystali.

Překvapili všechny

Jakmile to vypadalo, že ženich s nevěstou budou odcházet a za nimi všichni hosté, něco se stalo. Najednou se totiž z reproduktorů začala ozývat hudba. Novomanželé se otočili a zvedli ruce do vzduchu. Není třeba ani říkat, že nikdo netušil, co mají v plánu. Rozhodně lze ale s jistotou říct, že všichni byli překvapeni. Co ženich s nevěstou udělali? Podívejte se na video, bude se vám to určitě líbit.

Zdroj: Express

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*