Lupič si na ulici vybral bezbrannou ženu. Její syn však nedovolil, aby přišla k úhoně

Fotografie: MacGraceSmez / Creative Commons / Attribution-Share Alike 4.0

K hrdinskému činu se odhodlal mladík, který byl na nákupech se svou maminkou. Ve chvíli, kdy se ji lupič rozhodl okrást, hoch neváhal a svou matku bránil.

Z obyčejného nákupu se pro dvojici stal neobyčejný zážitek. Během toho, co matka se synem nakupovali, se lupič rozhodl, že ženu okrade o její kabelku i peněženku. To ale mladík, který svou matku na nákupech doprovázel, nehodlal nechat jen tak. Celý incident zachytily bezpečnostní kamery, odhodlání mladíka svou matku ochránit je až neuvěřitelné.

Virální video, které je důkazem toho pravého pouta

Neuvěřitelně statečné chování prokázal mladík na videu, které natočily bezpečnostní kamery v obchodním domě. Ve chvíli, kdy jeho matku přepadl lupič ve snaze ukrást jí kabelku, se mladík rozhodl incidentu nepřihlížet a svou matku před neznámým pachatelem naopak bránit. K celému incidentu došlo před samotnou budovou, přímo na ulici.

Z jednání muže je vidět, že toto chování od mladíka rozhodně nečekal. Na videu totiž vidíte postávajícího lupiče s jeho společníkem. V jednu chvíli se rozeběhne k ženě a vrhne se přímo po její tašce. To ale její syn rozhodně nenechá jen tak. Přestože dle videa jde o mladého hocha, rozhodne se svou matku bránit.

Loupež nedopadla podle plánu

Z videa je vidět, že samotný lupič je chováním syna zaskočen. Ve chvíli, kdy se vrhá po kabelce, kterou má žena na rameni, se do něj mladík pustí, aby svou matku ochránil. V tu chvíli celá kabelka i s jejím obsahem ztrácí na významu, protože sama žena ji zahazuje za sebe a ve snaze ochránit svého statečného syna se do útočníka pustí také. Muž po chvíli boj vzdává a nasedá na motorku ke svému čekajícímu společníkovi.

Muž přelstil a podvedl smrt. Měl tři hodiny zastavené srdce, přesto se zázračně vrátil k životu

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Good News Movement (@goodnews_movement)

Je jasné, že na takovou reakci nebyl muž připraven, a tak z místa, kde se mu jeho loupež nepodařila, rychle prchá. Video se během chvíle dostalo na sociální sítě a stalo se virálním. Dokonce ho doprovází i známý song I Need A Hero. V současné době má více než 2 miliony zhlédnutí a uživatelé instagramu zde obdivují nejen čin mladíka, ale i rekci ženy, která neváhala, kabelku s věcmi zahodila a šla na pomoc svému statečnému ochránci.

Zdroj: Hindustan Times

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]