Dvouletá půvabná dívka ohromila celý internet. Refrén náročné písně v jejím podání vám na 100 % vyrazí dech

Fotografie: Freepik

Mnoho dětí má nadání pro tanec a zpěv. A i když mnozí z nás jistě zpívají lépe než dobře, mnozí z nás jsou rodiče, kteří oceňují a podporují výkony těch nejmenších.

Mnozí z vás to jistě zažili. Stáli jste na školních besídkách a utírali si slzy nebo jste hrdě tleskali po tanečním vystoupení vašeho dítěte doma v obývacím pokoji. Často jste byli posluchači velkého zpěváka z dětské postýlky, než se mu zavřela očka. Některé děti však mají ještě něco navíc. Talent, hlas a umění empatie, které mohou vypovídat o budoucí hvězdě.

Dvouletá Makena je jednou z nich

Dvouletá Makena je díky svému srdceryvnému provedení písně „Someone Like You“ od Adele nejnovější internetovou superhvězdou. Video, které o víkendu obletělo internet, zachycuje rozkošnou Makenu, jak zpívá společně se světoznámou zpěvačkou Adele. Holčička předvedla působivou znalost textu hitu o konci vztahu Adele s nejmenovaným bývalým přítelem.

Fotografie: Depositphotos

Lze však pochybovat, že dívenka v tomto věku plně chápe význam srdcervoucí písně, jejíž refrén zní: „Nevadí, že si najdu někoho, jako jsi ty, taky ti přeju jen to nejlepší, nezapomeň na mě, prosila jsem, vzpomínám si, že jsi říkal, někdy to v lásce trvá, ale někdy to místo toho bolí.“ V rukou Makeny získává oduševnělá píseň jiný rozměr a tragická slova se stávají půvabně vtipnými, zpívanými dětským šišláním batolete.

Fotografie: Pixabay

V pozadí je slyšet, že matka dvouleté holčičce poskytuje malou pomoc, když její dcerka zaváhá v texu. I tak ale Makena prokazuje neskutečné dovednosti přesahující její věk. Díky svému talentu mumlat slova, když se trochu zasekne, by blonďaté batole mohlo konkurovat největším hvězdám v oboru.

Viděly ji miliony lidí

Pokud jste si mysleli, že už máte dost coververzí písně „Someone Like You“, věřte nám, že tomu tak není. Když jsme totiž poprvé slyšeli dvouletou Makenu zpívat píseň od Adele, nemohli jsme uvěřit svým očím. Je neuvěřitelné, že tak malé dítě má tak obrovský talent přezpívat tento hit. Zpívá s takovou něhou a my jako dospělí máme pocit, že každé slovo prožívá. Makena ve své písni slova a emoce, o kterých jsme si mysleli, že je dokáže vyjádřit jen sama Adele.

Hudební klip na serveru  Youtube zhlédly miliony lidí, kteří byli stejně tak ohromeni jako zaskočeni výkonem holčičky. V komentářích se ptají, kolik děvčátku je. Někteří se pozastavují nad tím, že jejich stejně staré děti umí sotva pár slov a holčička si poradí s tak sloužitým textem. Reakce se vesměs opakují. Lidé před jejím výkonem smekají klobouk a tetelí se nad její rozkošností.

My si také myslíme, že je naprosto neuvěřitelné, jak úžasný hlas má toto dvouleté dítě. Garantujeme vám, že pokud si toto video pustíte, a máte třeba špatný den, určitě vás rozveselí a dívenka vaše chmury na čas zažene. Myslíme si, že dívku může čekat skvělá hudební kariéra, co říkáte? Posuďte její talent v následujícím videu.

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]