Hasiči předvedli hrdinský kousek při záchraně psa, který uvízl mezi betonovými zdmi

Fotografie: Depositphotos

Hasiči patří mezi velmi důležité záchranné složky a bez jejich služby by se lidstvo neobešlo. V tomto případě vyrazili zachránit psa, který byl již několik dní nezvěstný.

Jakmile člověk ztratí své zvíře, snaží se jej co nejrychleji najít. Občas to však není příliš jednoduché a když se to majiteli dlouho nedaří, začíná ztrácet naději. V případě, že byste se ocitli v této situaci, pokuste se informovat vaše okolí například skrze sociální sítě a požádat ostatní lidi o pomoc. V tomto případě nebyl pes daleko od domova, ale museli mu pomoci hasiči na svobodu.

Hasiči zachraňují zvířata pravidelně

Hasiči nemají na starost pouze hašení požárů nebo vyprošťování lidí z vozidel po dopravní nehodě. Velice často je volají majitelé zvířat, protože potřebují pomoci. Nejčastěji se jedná o sundávání koček ze stromů. Hasičské jednotky jsou na takové situace připravené a dokáží lidem pomáhat i tímto způsobem.

Podivné zvuky za garáží

V tomto případě hledal zoufalý muž už 5 dní svého psa jménem Gertie a stále jej nemohl najít. Po celém městě vylepili majitelé pejska plakáty a doufali, že se někdo ozve, že jejich psa zahlédl. Sousedka těchto majitelů jednoho dne uslyšel za zdí garáže podivné zvuky, jež připomínaly vytí psa. Zavolala proto hasiče, aby se na celou situaci podívali.

Hasiči přijeli zachránit psa

Jakmile dorazila hasičská jednotka na místo, šli se podívat, co se za zdí nachází. Zjistili, že je zde po celou dobu ztracený pes Gertie, který na tomto místě uvízl a nemohl se dostat ven. Hasiči se ke Gertie nedokázali dostat a vyprošťování nebylo zdárné. Rozhodli se tedy pro náročnější variantu, jak psa dostat z pasti.

Fotografie: Pixabay

Bourání zdi

Jelikož se pes nacházel za zdí, rozhodli se hasiči probourat díru ke psovi. Asi po 10 minutách se jim podařilo psa vyprostit z pasti a ihned jej předali majitelům. Žena jménem Connie je hasičkou a této záchranné akce se také účastnila. Bylo pro ni hezké vidět, jak je pes šťastný a také měla dobrý dojem z toho, že zachránili zvířátku život.

Zdroj: Gesellschaft

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*