Dívka se snažila na video natočit svoji hru na kytaru. Mezitím na ni koukalo obrovské překvapení na parapetu

Tajemné okno
Fotografie: Freepik

Dívka se snažila natočit svoji hru na kytaru, zatímco jí na okně přistálo nečekané překvapení, kterého si nejprve nevšimla. Její pes se ji snažil zachránit. Nakonec vše dobře dopadlo.

Občas se vám v životě mohou stát opravdu nečekané situace, které si nedokážete představit ani ve snu. Je těžké na ně nějak racionálně reagovat, protože jimi třeba jste velmi zaskočení. Obzvlášť pokud se v nich objevují věci, ze kterých máte určitou fobii a nevíte, co máte dělat. Obvykle nastává reakce v podobě šoku. Je pak těžké se z něj dostat a znovu například usednout k práci. Dívce jménem Nikki se povedlo něco takového natočit na kameru.

Hra na kytaru

Bylo naprosto obyčejné odpoledne, když se dívka rozhodla, že vytvoří nový obsah pro svůj profil na sociální síti TikTok. Rozhodla se, že předvede svou hru na kytaru. Posadila se čelem zády k oknu a natočila proti sobě kameru, aby vše pečlivě zaznamenala. Nic nenasvědčovalo tomu, že by se mělo schylovat k něčemu zvláštnímu. Dala se tedy do práce a začala se plně soustředit na hraní. Přestala vnímat okolní svět a všechny podněty. Z ustavičného soustředění ji dostal až štěkot psa.

Jestřáb na okně

Začala ho okřikovat, aby mohla pokračovat v natáčení. On ale nepřestával, jeho štěkot se naopak spíš zesiloval. Když se Nikki otočila blíž k oknu, propukla u ní panika. Na okně totiž seděl obrovský jestřáb. Ve chvíli se dostal do pokoje a lítal po něm. Pes se ještě více ozýval a dívka ze strachu křičela. V tom se pták málem rozhodl ukrást pejska ze stolu, na kterém stál, ale Nikki naštěstí byla pohotovější a vzala si ho okamžitě k sobě. Odběhla s ním do vedlejší místnosti a jestřáb se mezitím rozhodl odletět pryč.

Navíc si při celé události vylila vodu na notebook a celý ho zničila. V první chvíli si to ani neuvědomila, ale celá záležitost se jí povedla nahrát na video. Okamžitě se ji rozhodla využít a zveřejnila ji na všechny své platformy. Nahrávka hned rozproudila diskuzi a začala se objevovat všude po internetu i s různými reakcemi. Dosáhla milionových zhlédnutí. Lidé pod příspěvek často připisovali, že by na jejím místě měli podobnou reakci a vůbec by nevěděli, jak se mají zachovat.

@nikkikundanmalso do I call ellen or does ellen call me 🤨

♬ original sound – Nikki Kundanmal

Zničený počítač

Největší lítost se dá určitě projevit nad zničeným počítačem, za který nemůže – a jestřáb jí nový určitě nezaplatí. Bohužel se občas i takové nešťastné události stávají a nedá se s nimi nic provést. Pouze zatnout zuby a jít dál.

Zdroj: Webniusy

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]