Hubnutí břicha a boků v sedmi krocích. Každá výzva se dá zvládnout

Víte, jak na hubnutí břicha? Pokud ne, je to nová unikátní výzva. Už za 7 dní může být tato partie o poznání štíhlejší. Zkuste a přesvědčte se sami, že daná metoda cvičení skutečně funguje. I když je břicho a také boky místem, které známe pod označením problémová partie, rozhodně to neznamená, že by se nedalo nějaké to kilo shodit. Když víte jak, je to skutečně hračka.

Klasický plank

Jeden z nejjednodušších, ale přitom nejúčinnějších cviků na hubnutí břicha. Plank je unikátní tím, že stačí držet tělo v určité poloze. Ta je podobné té, kde děláte kliky. Jenom s tím rozdílem, že jste opřeni o předloktí. Takto snažte své tělo držet v dané poloze minimálně minutu.

Předkopávání

Zajímavým cvikem je rozhodně předkopávání, které však není zase až tak jednoduché. Postavte se na šíři ramen a pomalu jděte do dřepu. Potom se snažte jednu nohu pomalu předkopnout a potom vrátit do výchozí polohy. Následně se zvedněte a ten stejný cvik následně opakujte také s druhou nohou.

Zvedání nohou

Zajímavý cvik, který se začíná v sedě. Cílem je zvednout nohy tak, abyste byli v rovnováze. Pokud jí docílíte, dejte ruce v bok a snažte se otáčet trup nejprve na pravou, potom na levou stranu. Pokud máte problém s rovnováhou, použijte své ruce k vyrovnávání, popřípadě k přidržování.

Zvedání nohou

Známý cvik na hubnutí břicha, kdy začínáte v poloze vleže na zemi. Nohy jsou natažené, kotníky jsou u sebe. A nyní nohy zvednete zhruba 10–20 centimetrů nad zem. A takto je držíte co nejdéle to půjde. Potom povolte a po odpočinku opakujte.

Jízda na kole

Opět jeden z velmi známých cviků. Je podobný jako předchozí, ale s tím rozdílem, že nohy budete mít pokrčené a budete takzvaně šlapat. Jde o imitaci jízdy na kole. Nohy se budou pohybovat ve vzduchu a vy ucítíte, jak vás bolí břišní svaly.

Leh na boku

Lehněte si na prav nebo levá bok, nadzvedněte trup a zapřete se o předloktí. Spodní noha by měla být natažená, horní pokrčená. Tu následně několikrát zvedněte do výšky. Následně se otočte a opakujte s druhou nohou.

Obrácené prkno

Začínáte ležením na zádech, následně lehce zvednete své tělo a zapřete se rukama. Opět není třeba dělat nic jiného, jenom držet. Opět další ze zajímavých jednoduchých cviků na hubnutí břicha, která pomůže.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]