Náhle zemřel talentovaný hudebník kapely, kterou si v posledních letech zamilovali Češi i Slováci

Fotografie: Sevela.p / Creative Commons / Attribution-Share Alike 3.0

Slovenská kapela přišla nečekaně o svého bubeníka. Ten několik dní před smrtí zkolaboval a byl převezen do nemocnice. Domů už se bohužel nevrátil.

Smutnou zprávu sdělila svým fanouškům oblíbená slovenská kapela Ladies & Genitals. Dne 22. července zemřel bubeník kapely Milan Hredzák. Ten měl několik dní předtím zkolabovat přímo na pódiu při vystoupení kapely na hudebním festivalu. Byl převezen sanitkou do nemocnice, ale po několika dnech bohužel zemřel. Bylo mu 42 let.  Zanechal po sobě ženu a dvě děti.

Zemřel týden po kolapsu na pódiu

Dne 22. června zemřel bubeník slovenské kapely Ladies & Genitals Milan Hredzák. „Těžko se hledají slova. S obrovským žalem Vám musíme oznámit, že nás dnes náhle opustil náš bubeník Milan Hredzák. Vyjadřujeme upřímnou soustrast rodině, manželce Katce a dětem Samkovi a Esterce,“ oznámila kapela Ladies & Genitals smutnou zprávu na svém facebookovém účtu.

Ještě v sobotu 15. června účinkoval s celou kapelou na Levandulovém festivalu v obci Trnava u Laborce. Zkolaboval na pódiu přímo během vystoupení a přivolaná sanitka jej převezla do nemocnice. „Momentálně je v nemocnici a jeho stav je vážný. Milan je bojovník s dobrým srdcem, tak se za něj modlete,“ cituje TN vyjádření organizátorů festivalu.

40letá česká zpěvačka zemřela za těch nejsmutnějších okolností. Smrt má na svědomí její manžel

Fanoušci se loučí na sociálních sítích

O několik dní později se však ukázalo, že ani lékařská péče oblíbeného muzikanta nezachránila. Přátelé a fanoušci vyjadřují v komentářích upřímnou soustrast a loučí se. „Milanko, furt nějaký fór, furt nějaká sranda. A najednou je ticho. Pěkně jim tam nahoře zahraj a dávej jim fórek za fórkem. Ať tam máte zábavu,“ píše jeden z jeho přátel.

Ladies & Genitals je kapela ze slovenských Michalovcí. Na hudební scéně působí od roku 2016. Do užšího povědomí fanoušků se dostala účastí na soutěži Košického zlatého pokladu, kde se z 12 finalistů umístili s písní „Sladké časy mám před sebou“ na druhém místě. Milan Hredzák působil v kapele jako bubeník. Na SvětěKreativity jsem rovněž psali o nedávném úmrtí světově známého komika Hirama Kastena, který zemřel v náručí své ženy.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*