40letá česká zpěvačka zemřela za těch nejsmutnějších okolností. Smrt má na svědomí její manžel

Fotografie: Sevela.p / Creative Commons / Attribution-Share Alike 3.0

Z vraždy zpěvačky Victorie je podezřelý její manžel, který měl nejprve zastřelit ji a poté sebe. Někteří lidé z blízkého okolí však nemohou věřit, že by to udělal.

K tragédie v luxusní vile v turecké Ankaře došlo 6. června. 53letý britský podnikatel tu měl zastřelit 40letou českou zpěvačku Victorii a poté namířit zbraň proti sobě. K činu jej měly podle některých dohnat esemesky, které si Victoria psala se svými kamarádkami. Někteří lidé z jejich blízkého okolí ale nemohou uvěřit, že by její manžel něco takového udělal.

V Ankaře žili společně od roku 2020

V roce 2014 se Victoria Vera Blyth provdala za skotského podnikatele, jenž vlastnil společnost zabývající se těžbou ropy. Roku 2019 se kvůli podnikání přesunul do turecké Ankary, kam se za ním později přestěhovala i Victoria, jež tou dobou žila s dětmi v Praze. V Turecku se věnovala pořádání sportovních, společenských a kulturních akcí.

Podle tureckého deníku HaberVitrini došlo v úterý 11. června mezi manželi k hádce, která skončila vraždou a následnou sebevraždou. Právě 53letý David Thomas Blyth měl v afektu nejprve zastřelit svoji manželku a poté obrátit zbraň proti sobě. V době tragédie měly být v jejich domě v Ankaře i jejich tři děti staré 14, 10 a 4 roky. Ty jsou nyní v péči Viktoriiných příbuzných.

Zemřela česká herecká agentka, jejíž smrt oplakávají také mnohá divadla. Pracovala s mnohými legendami

Victoria plánovala léto v Česku

Podle všeho měla Victoria dost manželových nevěr a údajně plánovala strávit léto v Česku. „Ano, psala mi to, bohužel mi napsala i to, že už se následně do Ankary nevrátí a zůstane tady. Že manžela opouští i s dětmi, že chce život bez nevěr a stresu pro děti. Kdo mohl tušit, že toto rozhodnutí ji bude stát její život a ze tří dětí udělá sirotky. Po tom, co jsem četla, jsem přesvědčena, že se začali hádat kvůli esemeskám, co psala Viky kamarádkám. Že si je přeložil a v afektu jí ublížil,“ cituje Blesk kamarádku Victorie.

Podle jiných zpráv však byla Victorie údajně v manželství spokojená a mnozí nemohou věřit, že by ji manžel zastřelil. Ve hře je tak stále verze o třetím střelci, jehož motivem mohlo být Davidovo podnikání. Victoria Vera Blyth se narodila v roce 1983 v Jihoafrické republice českému otci a namibijské matce. Do České republiky se vrátila v roce 1998. Na SvětěKreativity jsme rovněž psali o úmrtí oblíbeného herce ze seriálu Policie Modrava.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*