I krátké vlasy mohou vypadat skvěle. Tyto účesy od kadeřnice rozhodně nezklamou

Máte krátké vlasy? Nebo je plánujete v souvislosti s rapidní změnou vašeho vzhledu. Nemusíte se obávat toho, že byste vypadala nudně. I krátké vlasy lze upravit tak, že budete naprosto dokonalá a sexy. Pokud vy sama nebo vaše kadeřnice nemáte dostatek inspirace, tak nemusíte zoufat. Podívejte se společně s námi na to, jak být chic. Tyto účesy vás přesvědč o tom, že být neodolatelnou ženou není zase až tak složitá věc.

Hit dvacátého století

Takto byly krátké vlasy většinou upravovány v minulém století. A nutno říci, že se jeho obliba vrací. Vsaďte na osvědčenou klasiku s delší ofinou a delší zadní částí.

Střih s podholením

Hit nejenom o mladých žen. Pokud hledáte skutečnou originalitu, nebojte se ani krátkých vlasů, ani takzvaného podholení po stranách. Výsledek je skvělý.

Extravagantní účes

Váš účes může vypadat, jako byste právě vstala z postele. I tak se dají opravit vaše krásné vlasy. Nebojte se extravagance a zkuste tento zajímavý styl.

Stylová helma

Že tento účes připomíná helmu? Právě to je jeho účel. Stačí jenom správný střih a poté vlasy načesávejte od středu na všechny světové strany.

Volné pramínky

Ukažte svou odvázanost a to, že milujete volnost. Nejlépe stylovým účesem. Na jedné straně nechte delší, volné a rozevláté pramínky. Výsledek je dokonalý.

Výrazné podholení

Další ukázka toho, že podholení je hitem. Nikoliv jenom na bocích, ale také vzadu. Na vrcholu hlavy vytvořte několik pramenů a budete neodolatelná.

Klasický střih

Nemáte ráda extravaganci a chcete své krátké vlasy upravit do elegantní podoby? Potom buďte věrná klasice, která nikdy nevyjde z módy

Účes s třesky

Přesně tak zní jeho název. Účes s třesky jasně ukazuje, že i s krátkými vlasy můžete na své hlavě vytvořit něco opravdu originálního.

Pánský střih

Chcete se skutečně odlišit? Není to žádný problém. Nebojte se a inspirujte se v mužském světě. Klasický pánský střih totiž může skvěle sedět jakékoliv ženě.

Delší ofina

Chcete zakrýt své čelo a nevadí vám, že vám vlasy budou padat až do očí? Potom zvolte účes s delší ofinou, který ukazuje na to, že máte styl.

Ultra krátký účes s třesky

Třesky jsou velkým hitem a rozhodně se jich nemusíte obávat ani v případě, kdy máte skutečně velmi krátké vlasy. Když je načešete správně, tak výsledek nemá chybu.

Jednoduchý střih s delší ofinou

Opět jedna klasika, která nikdy nevyjde z módy. Jedná se o klasický jednoduchý střih, který je doplněný delší ofinou. Skvěle sekne i vám.

Podbarvený účes

Nebojte se barev. Co takhle kombinovat tmavou a světlou? Proč ne. Tento typ účesu jen potvrzuje, že když se to udělá správně, výsledek stojí zato.