I krátké vlasy mohou vypadat skvěle. Tyto účesy od kadeřnice rozhodně nezklamou

Máte krátké vlasy? Nebo je plánujete v souvislosti s rapidní změnou vašeho vzhledu. Nemusíte se obávat toho, že byste vypadala nudně. I krátké vlasy lze upravit tak, že budete naprosto dokonalá a sexy. Pokud vy sama nebo vaše kadeřnice nemáte dostatek inspirace, tak nemusíte zoufat. Podívejte se společně s námi na to, jak být chic. Tyto účesy vás přesvědč o tom, že být neodolatelnou ženou není zase až tak složitá věc.

Hit dvacátého století

Takto byly krátké vlasy většinou upravovány v minulém století. A nutno říci, že se jeho obliba vrací. Vsaďte na osvědčenou klasiku s delší ofinou a delší zadní částí.

Střih s podholením

Hit nejenom o mladých žen. Pokud hledáte skutečnou originalitu, nebojte se ani krátkých vlasů, ani takzvaného podholení po stranách. Výsledek je skvělý.

Extravagantní účes

Váš účes může vypadat, jako byste právě vstala z postele. I tak se dají opravit vaše krásné vlasy. Nebojte se extravagance a zkuste tento zajímavý styl.

Stylová helma

Že tento účes připomíná helmu? Právě to je jeho účel. Stačí jenom správný střih a poté vlasy načesávejte od středu na všechny světové strany.

Volné pramínky

Ukažte svou odvázanost a to, že milujete volnost. Nejlépe stylovým účesem. Na jedné straně nechte delší, volné a rozevláté pramínky. Výsledek je dokonalý.

Výrazné podholení

Další ukázka toho, že podholení je hitem. Nikoliv jenom na bocích, ale také vzadu. Na vrcholu hlavy vytvořte několik pramenů a budete neodolatelná.

Klasický střih

Nemáte ráda extravaganci a chcete své krátké vlasy upravit do elegantní podoby? Potom buďte věrná klasice, která nikdy nevyjde z módy

Účes s třesky

Přesně tak zní jeho název. Účes s třesky jasně ukazuje, že i s krátkými vlasy můžete na své hlavě vytvořit něco opravdu originálního.

Pánský střih

Chcete se skutečně odlišit? Není to žádný problém. Nebojte se a inspirujte se v mužském světě. Klasický pánský střih totiž může skvěle sedět jakékoliv ženě.

Delší ofina

Chcete zakrýt své čelo a nevadí vám, že vám vlasy budou padat až do očí? Potom zvolte účes s delší ofinou, který ukazuje na to, že máte styl.

Ultra krátký účes s třesky

Třesky jsou velkým hitem a rozhodně se jich nemusíte obávat ani v případě, kdy máte skutečně velmi krátké vlasy. Když je načešete správně, tak výsledek nemá chybu.

Jednoduchý střih s delší ofinou

Opět jedna klasika, která nikdy nevyjde z módy. Jedná se o klasický jednoduchý střih, který je doplněný delší ofinou. Skvěle sekne i vám.

Podbarvený účes

Nebojte se barev. Co takhle kombinovat tmavou a světlou? Proč ne. Tento typ účesu jen potvrzuje, že když se to udělá správně, výsledek stojí zato.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]