3x týdně si máčela ruce v octě. Výsledek ji naprosto ohromil! Zkusili jsme to na vlastní kůži a doporučujeme to všem

Jakmile si pravidelně budete namáčet ruce v octě, uvidíte naprosto šokující výsledky. Opravdu stojí za to to vyzkoušet.

Jedna žena trpěla bolestivou a nesnesitelnou artritidou a poté, co vyzkoušela všechny léky, a žádný jí nepomohl, nevěděla, co si se svým problémem počít. Až jednou na internetu uviděla tento způsob, který měl velmi pozitivní recenze. A jakmile ho vyzkoušela, rozhodla se, že ho musí sdílet i se svými blízkými. Vyzkoušejte ho také.

Chce se se všemi podělit

Když žena s touto kúrou začínala, nevěřila tomu, že to bude fungovat. Prováděla ji pravidelně téměř 3 měsíce a nyní se cítí lépe, než kdykoliv ve svém životě. Dělala ji třikrát týdně, před spaním si namočila ruce do jablečného octa a zakryla je až po zápěstí. Bolest, která jí předtím bránila ve spánku, se téměř přes noc začala zmírňovat a pak úplně zmizela. Z toho důvodu se chce nyní se všemi podělit.

Vyzkoušejte to taky

Tato kúra se skládá ze tří velmi zdravých a přírodních složek. Vše, co budete potřebovat, je med, jablečný ocet a voda. Jeden šálek jablečného octa smíchejte se šesti sklenicemi vody a jednou lžící medu. Pořádně promíchejte, ať se med úplně rozpustí. Samozřejmě, že vše musíte nalévat do větší mísy, do které si pak můžete namáčet ruce.

Fotografie: Pexels

Poté do této směsi namočte ruce nebo nohy, aby směs pokrývala ruce až po zápěstí. Pokud by se bolest objevila jinde, například na krku, hlavě a nebo na zádech, namočte hadřík do jablečného octa a přiložte ho na bolavé místo. Opravdu stojí za to tento trik vyzkoušet, můžete tím ušetřit velké množství peněz.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*