Jak chutnají elektronické cigarety

Říkáte si, že byste měli přestat kouřit normální cigarety? Nic vám nezabírá? Zkuste přestat pomocí e-cigaret. Seženete je v elegantním provedení, jak pro muže, tak i pro dámy.

Jsou cenově dostupné pro každého a navíc příjemně voní. Nejsou zdraví škodlivé a měsíčně vás vyjdou na pár stovek korun za náplně, čímž, ušetříte spoustu peněz za výdaje za normální cigarety.

Klasické příchutě

Elektronické cigarety joyetech nabízí mnoho druhů příchutí. Můžete si vybrat ovocné příchutě jako třeba jahody, citron, rybíz, malina, ananas či banán. Vybírat můžete i z míchaných příchutí, kdy náplň chutná třeba po lesním ovoci, sladkých bonbónech, kokosu s mentolem, čokoládových bonbónech a dalších směsích, které vás jenom napadnou.

Vaše náplň může mít také příchuť čokolády, vanilky, kakaa, kokosu, kapučína, čaje, koly nebo jiných slazených nápojů.

Exotické druhy náplní

Na internetu je k dostání také spousta náplní jako třeba Dračí slzy, Rudý býk, Convoitice, Grape nebo Kaktus. Pod těmito druhy příchutí si člověk nedokáže nic představit, avšak v elektronických cigaretách eleaf chutnají třeba jako sladká cukrová vata, gumoví medvídci, sladké a šťavnaté ovoce nebo jemný citronový džus.

Nebojte se tedy sáhnout i po exotických názvech náplní. Někdy vás chuť opravdu velmi překvapí. Pak už na ni nedáte dopustit a budete ji chtít kouřit do nekonečna. Pokud však chcete mít jistotu, co si pod daným názvem náplně představit, navštivte internetové stránky a přečtěte si více o náplni, kterou chcete zkusit. Pod každým názvem je krátký popisek, po čem náplň chutná.

Vybírat můžete třeba i příchuť Coca-Coly, mentolu, levandule nebo máty.

Klasika je klasika

Je na vás jakou si zvolíte náplň do svého clearomizeru cevarape. Pokud totiž nepreferujete ovocné příchutě, můžete sáhnout po klasice tabákových příchutí, kterých je na trhu velká spousta. Pokud si ani tak nevyberete, můžete si nechat namíchat svou vlastní příchuť podle přání. Výhoda e-cigaret je, že můžete mít každý den jinou náplň a stále vás to vyjde levněji, než klasické cigarety.

 

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]