Ošoupaný lodní kontejner jde proměnit v luxusní bazén na zahradě: Nízké náklady a přepychový výsledek

Fotografie: Public Domain

Pokud se vám na zahradě válí starý přepravní kontejner a nevíte, co s ním, zkuste nad ním přemýšlet jako nad stavebním materiálem. Vyrobte z něj třeba bazén.

Přepravní kontejnery se už několikrát ukázaly jako skvělý stavební materiál pro vytvoření různých originálních staveb. I když zrovna není snem každého nechat si stát na dvorku lodní kontejner, pokud víte, co s ním, a máte vizi, kterou umíte přeměnit v realitu, je to jedna z nejlepších věcí, jakou můžete vlastnit. Za pár korun můžete mít například luxusní bazén hned u domu.

Skvělý stavební materiál

Když tak nad tím popřemýšlíte, jedná se o levný stavební materiál, který vám bez práce tvoří základ jakékoli stavby. Využít ho můžete ke stavbě mnoha různých projektů a nemusíte nikde složitě shánět drahé cihly, písek a tak dále. Přepravní kontejnery poslouží ke stavbě vysněného domu nebo i luxusního bazénu.

Luxusní bazén na zahradě

Zde, pokud je to možné, je jeden z nejlepších nápadů, na co můžete starý kontejner využít. Ošoupaný, nudný a jinak nepoužitelný přepravní kontejner můžete svépomocí proměnit v luxusní bazén na zahradě za levné a minimální náklady oproti klasickému bazénu. Trendem poslední doby je, že stále více lidí si začalo vyrábět vlastní bazény z přepravních kontejnerů. Což je často mnohem levnější než si nechat udělat zapuštěný bazén na zahradě. Kromě ceny je velkou výhodou i to, že kontejnerový bazén lze libovolně přemisťovat.

Zahrada jako z resortu

Lidé, již si splnili sen o bazénu, který si nechali udělat z přepravního kontejneru, si mnohdy vytvořili vyvýšenou terasu, aby na své zahradě navodili extra útulnou atmosféru. Do bazénu můžete udělat i „okna“, abyste viděli, co se děje pod hladinou vody. Výsledek nakonec působí, jako kdybyste se nacházeli někde na dovolené, v resortu s luxusním bazénem.

Samozřejmě si nemůžete vzít jen tak ledajaký kontejner, abyste ho proměnili v pěkný bazén. Musí splňovat určité specifikace. Ovšem jakmile se dílo podaří, vy máte na zahradě kontejner správné velikosti, tvaru a barvy a vše je na svém místě, letní projekt vám budou všichni sousedé závidět. Možná byste měli začít vybírat vstupné.

Zdroj: Totallythebomb

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*