Jak si vyrobit držák na řetízky

Držák na řetízky by se bezesporu hodil nejedné dívce, slečně či ženě. Šperky k životu žen neodmyslitelně patří a mnohé z vás by si bez těchto třpytivých ozdobiček neuměly představit svůj každodenní outfit. Šperky dělají ženy krásnějšími, dodávají jim šmrnc, podtrhávají zvolené oblečení a stávají se tak třešničkou na dortu jejich vizáže. Více než pestrá nabídka se postarala o to, že se možná i vám doma nahromadilo větší množství řetízků a náramků, které jednoduše nemáte kde skladovat – povalují se ledabyle po šuplíku, díky čemuž často dochází k jejich zaplétání. Chcete-li své šperky skladovat stylově a takovým způsobem, díky kterému nedojde k jejich zničení, pak se nechte inspirovat dnešním článkem, který skrývá hned několik návodů, jak si vyrobit držák na řetízky.

Jak si vyrobit držák na řetízky a mít tak své šperky pod kontrolou

Jeden řetízek k červenému topu, další řetízek k černému svetru, jiný naopak k modré halence – takhle bychom u mnohých z vás mohly pokračovat až do nekonečna. Ženám zkrátka jen jeden univerzální model nestačí a rády tak své sbírky při každé možné příležitosti rozšiřují. V důsledku toho pak máte spoustu šperků a málo místa pro jejich uložení, díky čemuž vzniká chaos a vlivem šmodrchání jednotlivých řetízků do sebe často i k jejich poškození. Zabraňte tomu jednou provždy a vyrobte si držák na řetízky, který se stane nejen praktickým místem pro uložení vašich šperků, ale zároveň i vkusnou dekorací. Inspirovat se můžete následujícími videi: 

Obrázek: youtube.com
Video: youtube.com

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]