Je to důkaz boží existence? Lidé natočili Boha, jak se prochází po nebi

Lidé, kteří jsou věřící jsou i přesvědčeni o tom, že Bůh existuje. Ti nevěřící tvrdí opak. Až ale uvidí dané video, dost možná změní názor. Nutno samozřejmě říci, že různých stoprocentních důkazů boží existence najdete v historii více než dost. Většinou se však jedná o výmysly, stejně jako se může jednat také o nekvalitní záběry, na kterých vlastně není nic vidět. To, co se však podařilo natočit muži s facebookovou přezdívkou Solo Dolo, to začíná měnit názory i zatvrzelých ateistů.

Vypadá to jako obyčejná bouřka

Na první pohled to vypadá jako obyčejná bouřka. Všude je zataženo a v dálce se objeví místo, kde se rozestupují mraky a objevují se sluneční paprsky. Na první pohled to vypadá jako meteorologický jev, který způsoby jednotlivé mraky a vítr, který je odhání tím správním směrem. Jistě jste na zatažené obloze již sami několikrát viděli, že se může vytvořit místo, kde najednou vysvitne slunce. To, co natočil daný muž však ukazuje, že se může opravdu jednat o něco nadpřirozeného. O důkaz boží existence.

Jasně viditelná postava

Jako by se mraky z ničeho nic rozestoupily a krátce vysvitlo slunce. I proto se muž s kamerou zaměřil právě na dané místo, jelikož mu vše přišlo nejenom zajímavé, ale hlavně zvláštní. To, co viděl později, to ho naprosto šokovalo. Nebyl to obyčejný sluneční svit, jelikož v dané mezeře mezi mraky byla jasně viditelná postava. Nikoliv ve smyslu toho, že mrak někoho připomíná – takových jste za svůj život viděli stovky. Zde bylo jasně vidět, že v záři slunečních paprsků někdo je.

Postava nestála, ale procházela se na obloze

Muž to nejenom viděl na vlastní oči, ale dokonce se mu podařilo celý unikátní jev také zachytit. I vy se můžete sami přesvědčit o tom, že toto rozhodně není obyčejný meteorologický jev, ale že se jedná o důkaz boží existence. Postava v proudu světla nestojí, ale hýbe se. Je jasně vidět, jak jde od středu směrem doprava, kde postupně mizí za mraky. Kdo jiný by toto mohl dokázat, než právě Bůh?

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]