Toto se stane, když použijete jedlou sodu jako čisticí přípravek na obličej! Z tohoto levného řešení budete nadšení

Když si dáte jedlou sodu na obličej, budete mít vaši pleť hladkou a vyživenou. Opravdu stojí za to to vyzkoušet, nebudete litovat.

Každá žena sní o krásné a zdravé pleti, ale někdy je opravdu těžké takové pleti docílit. Abyste se zbavili nejrůznějších kožních problémů, vyzkoušejte toto níže uvedené velmi jednoduché a především levné řešení. A právě jedlá soda dokáže udělat zázraky jak v kuchyni, tak i v péči o vaši pleť. Opravdu to vyzkoušejte.

Jedlá soda a kokosový olej

Abyste měli krásnou a zdravou pokožku obličeje, musíte se jí začít více věnovat. Doporučuje se každé ráno a večer důkladně pleť vyčistit a hydratovat. Samozřejmě podle typu vaší pleti. Níže uvedená směs obsahuje pouze dvě přírodní ingredience, které jsou snadno dostupné. Tato směs ale zároveň hydratuje a čistí pokožku.

Jediné, co budete potřebovat, je jedlá soda a kokosový olej. Pokud máte citlivou pokožku, smíchejte kokosový olej a jedlou sodu v poměru 2:1, tedy dejte jednu polévkovou lžíci jedlé sody do dvou polévkových lžic kokosového oleje. Pokud směs používáte na peeling, smíchejte ji v poměru 1:1.

Jednoduchá metoda

Tuto směs byste měli používat pravidelně a nikdy na ni nezapomínat. Protože když se budete hezky starat o pleť, ona se vám odvděčí. Obě ingredience vždy důkladně promíchejte, poté naneste na umytý obličej, rozetřete a nechte asi 15 minut působit. Poté pokožku důkladně omyjte vlažnou vodou. Směs připravujte vždy čerstvou a aplikujte ji každé dva dny před spaním.