Porotci kvůli předsudkům 14letého chlapce odsoudili v prvních 5 vteřinách. Když začal zpívat, hned svých pochyb litovali

malý talent
Fotografie: Pixabay

Tento chlapec byl zrozen k tomu, aby udělala velkou hudební kariéru. To však porota talentové soutěže ve chvíli, kdy se objevil na pódiu, ještě netušila.

Benicio Bryant, mladý a talentovaný zpěvák, udělal silný dojem na publikum i porotce, když se v roce 2019 zúčastnil 14. sezóny talentové soutěže „Amerika má talent“. Ve videu se můžete podívat na skeptickou porotu, která jej nejspíš trošku podceňovala, při jeho prvním vystoupení. Mladík jemného vzhledu však dokázal, že jeho hlas rozhodně patří na světová pódia a překvapená porota jej odměnila ovacemi ve stoje.

Hudbě se věnuje od dvou let

Benicio, známý také jako Beni, se narodil v roce 2001 v Maple Valley ve státě Washington. Jeho cesta soutěží začala pozoruhodným konkurzem, kde předvedl originální píseň s názvem „Here Goes Nothing“. Působil trochu nervózně a jeho jemný vzhled nenaznačoval, že v něm dřímá tak silný hlas, který později předvedl.

Porotcům prozradil, že zpívá už od dvou let téměř neustále, a že by se rád se světem podělil o svoji hudbu, kterou skládá. Když začal zpívat, ukázala se jeho velmi příjemná barva hlasu. V refrénu však prokázal, že se do písně umí opřít a předvedl naprosto dokonalý výkon, bez jediného zaváhání. Okamžitě si tak získal porotce i publikum, kteří jej odměnili ovacemi ve stoje a bez váhání jej poslali do dalšího kola.

V soutěži došel až do finále

V průběhu soutěže Benicio pokračoval v ohromujících výkonech a často se rozhodl zpívat své vlastní skladby. To nejen potvrzovalo jeho pěvecký talent, ale i ten tvůrčí, skladatelský. Inspirací pro jeho tvorbu mu prý jsou Lady Gaga, Selena a Sia. Žánry, ve kterých se cítí jako ryba ve vodě, jsou pak pop, R&B a soulová hudba. Benicio nakonec skončil jako finalista, ale nedostal se do poslední pětice, což mnozí kritizovali. Přesto zanechal v show trvalou stopu svým nepopiratelným talentem a vášní pro hudbu.

I když soutěž nevyhrál, účast v ní výrazně podpořila jeho kariéru a poskytla mu platformu pro sdílení svého talentu se světem. Po vystoupení v show podepsal nahrávací smlouvu a od té doby se aktivně věnuje hudbě. Jeho jedinečný hlas a emocionální hloubka jako zpěváka a skladatele, mu vysloužily oddanou fanouškovskou základnu a často vystupuje na různých místech po celých Spojených státech.

Benicio Bryant v krátké době prokázal, že je výjimečný talent a má před sebou skvělou hudební kariéru. Jednou z jeho velkých předností je schopnost spojit se s publikem prostřednictvím silných originálních skladeb s texty, které oslovují především mladou generaci. Ve videu se můžete podívat na jeho úžasné první vystoupení, které odstartovalo celou jeho pozdější kariéru.

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]