Do talentové soutěže se přihlásila mladá žena a vybrala si jednu z nejtěžších písní na světě. Když porota uslyšela její hlas, oněměla úžasem

Fotografie: Unsplash

Pěvecké soutěže jsou již několik let oblíbené po celém světě. Někteří účinkující porotce i diváky svým pěveckým projevem opravdu překvapí.

Tento příběh se stal při britské show The X Factor. Soutěžící Georgia se rozhodla do soutěže vstoupit s pěveckým vystoupením. Jako svoji soutěžní píseň si vybrala Who Is Loving You od The Jackon 5. Když soutěžící začala zpívat, měli porotci oči do kořán. Svým zpěvem je hned na počátku naprosto konsternovala. Soutěžící má totiž opravdu neobyčejný hlas.

Přišla dívka v černém

Georgia je dívka s hnědými dlouhými vlasy, která do soutěže X Factor přišla ukázat svůj pěvecký talent. Na vystoupení přišla v černém tílku a bílo-černých pruhovaných kalhotách. Dvacetiletá dívky se porotě krátce představila a s trochou nervozity, který k takovým vystoupením patří, začala zpívat.

Fotografie: Freepik

Jakmile píseň začala, nervozita ze soutěžící alespoň na první pohled opadla. Žena zpívala sebevědomě a naprosto famózně. Porotci úplně oněměli a koukali na ni s vytřeštěnýma očima. Zpěv byl opravdu emotivní a úžasný. I publikum zanedlouho její um ocenilo, a to potleskem i řevem.

Fotografie: Pexels

Porota byla překvapená

Záběry na porotu ukazují, jak jsou s projevem a zpěvem této mladé ženy spokojení. Úsměvy nešetří ani publikum. Na závěr vystoupení se všichni porotci spontánně postaví a začnou této talentované soutěžící tleskat. Uznaný potlesk se pochopitelně ozývá celým sálem, napříč publikem.

Fotografie: Pexels

Takový úspěch očividně mladá žena opravdu nečekala. Její reakce je naprosto úžasná. Cítí se velmi dojatě. Když uvidí stojící porotce, ihned se chytí za obličej a na její tváři se objeví nejen úsměv, ale také slzy. Ne vždy jsou to v takových soutěžích slzy štěstí, tentokrát to však bylo jasné i beze slov. Ostatně posuďte sami.

Zdroj: YouTube / The X Factor UK

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]