Každá žena chce být krásná

Sen skoro každé dívky a ženy, je mít krásnou postavu, pevná prsa a husté-dlouhé řasy a samozřejmě i neodolatelné vlasy. Dnes a denně podnikají honbu za tím, aby vypadaly pokud možno, co nejlépe. Kosmetický a farmaceutický průmysl hraje proto tady velmi důležitou roli. Dbáme o svou pleť, aby co nejdéle vypadala úžasně, ale mnohdy ani sebevětší úsilí nepomůže, aby nám z jedniček narostly trojky a aby se nám poměr vlasů na hlavě zdvojnásobil.

Jaké možnosti a zbraně mají ženy na vylepšování image?

Zde už přichází na řadu prsní implantáty, které ne jedné ženě dokážou, zvednou sebevědomí. Nejsem moc velký zastánce toho, aby tyto procedury podstupovaly mladé slečny, které se teprve vyvíjí a mají před sebou těhotenství. Ale dokážu pochopit, když si žena po dětech zajde upravit svá ňadra, protože se necítí už být stejně krásná a přitažlivá, jak tomu bylo dříve. Pokud si nechceme celý život do podprsenky dávat silikonové vycpávky, může to pro mnoho žen představovat řešení, jak si zvednout nejen prsa, ale i sebevědomí. A jak zachránit naší hřívu, která vypadá poněkud opelichaně i přes veškeré snahy? Naštěstí existují připínací vlasy, které nejsou cenově nijak závratné a napraví to, že nám od přírody nenarostly krásné a dlouhé vlasy.

Clip in vlasy z vás udělají perlu večera

Vždyť vlasy představují pro ženu to, co pro lva jeho hříva. Clip in vlasy se dají žehlit, kulmovat, barvit a jednoduše se dají přizpůsobit vaší potřebě i příležitosti. Jejich aplikace je snadná a při troše tréninku je nerozeznáte od vlastních vlasů. Mnohdy vám pomohou v kadeřnictví sestříhat tyto vlasy tak, aby zapadaly do konceptu vašeho účesu. Takže nejde pouze o jejich prodloužení, ale rovněž o hustší dojem vašich vlastních vlasů. Další variantou mohou být příčesky z lidských vlasů, kdy si jen připnete ofinu nebo zahustíte cop. Jakmile se vrátíte z večírku, vlasy na jednoduchých clip in sponkách sundáte. Udržování clip in vlasů je snadné a vydrží vám podle péče klidně i dva roky. Jde o mimořádně oblíbený produkt, protože zde máte za trochu peněz, hodně muziky. Jednou můžete mít mikádo a podruhé vlasy, jako víla až do pasu.

Fotografie publikována se svolením stockimages Photography/FreeDigitalPhotos.net