Účes bohyně díky ponožkám!

Mnoho majitelek dlouhých i polodlouhých, ale rovných vlasů by si přálo raději vlasy vlnité. Ono to tak už bývá a také opačně. Ty, které mají vlasy vlnité, shánějí vyrovnávací přípravky, žehličky na vlasy a rovnají a rovnají. Je pravda, že mít krásné lokny čas od času může přijít vhod. Ať už se chystáte na ples či jinou oslavu můžete oslnit překrásnými loknami, které vám vydrží i během dne. Jak na to?

Úžasné vlny díky ponožkám

Nebudete tomu věřit, ale bohatě vám vystačí pěnové tužidlo nebo gel, hřeben s řídkými zuby daleko od sebe a tři ponožky. Nejspíš se teď divíte, že ponožky? Jsou měkké, nikde netlačí a vykonají službu za papiloty. Vlasy si jednoduše rozčešete řídkým hřebenem a nanesete potřebné množství pěnového tužidla. Rozdělíte si je na tři části a namotáte na ponožku, kterou zavážete. Pro lepší představu vkládám pod článek video. Stejné kouzlo jde udělat i s rovnými vlasy clip in, jen není vhodné tuto proceduru aplikovat během noci.

Máte krátké vlasy? Nevadí!

Jestliže vás účes učaroval, ale máte krátké vlasy – nezoufejte. S clip in vlasy můžete docílit stejně krásného účesu a být hvězdou večera. Pokud víte, že večer půjdete někam na párty ráno vlasy připravíte a připnete obvyklým způsobem. Postup je stejný jen místo v noci budete mít na hlavě ponožky během dne. U clip in vlasů je vhodné před odchodem na párty ještě sponky odepnout, vlasy načechrat a znovu připnout na stejné místo. Doba, kterou budete mít vlasy natočené, ovlivní i celkovou výdrž vln. Samozřejmě hraje roli i kvalita pěnového tužidla a finálního přípravku, který na vlasy nanesete. Tak hodně štěstí a úžasné vlny.

Fotografie publikována se svolením stockimages Photography/FreeDigitalPhotos.net