Zhubněte u kadeřníka díky účesům, které vám uberou kila

Každá žena je svým ojedinělým způsobem krásná. A mnoho z toho dělají její účesy. Ať je brunetka, blondýnka, nebo rusovláska. Charisma mohou mít nejen dámy štíhlé jako proutek, ale i ty, které mají nějaká ta kila navíc. Pokud patříte mezi ženy, kterým příroda nadělila objemnější konstituci, budou vám určitě slušet tyto druhy účesů. Dodají vám na atraktivitě a podpoří váš šmrnc.

Ideální účesy pro ženy s nadváhou

Tyto typy účesů jsou vás vhodné, pokud máte kila navíc:

  • Polodlouhé mikádo s patkou: střih sahá k úrovni ramen, připomíná tak trochu podkovu. Ofina je delší a střižená na patku. Tento účes je vhodný pro dámy všech věkových kategorií. Je velice ženský a opticky prodlouží tváře.
  • Praktický krátký střih: tento účes je vhodný pro ženy, které si nechtějí dělat těžkou hlavu s časově náročnou úpravou vlasů. Hodí se spíš k zralejším dámám. Co se týká stylingu, postačí do krátké hřívy vetřít jen trochu tužidla, či gelu a výsledek je na světě. Mladistvý vzhled podpoří například rebelský rozcuch.

  • Středně dlouhé postupně sestřihané mikádo: vaše vlasy oživí a vás neuvěřitelně rozsvítí. Díky postupnému prostříhání hřívy bude vaše hlava o něco lehčí a budete se celkově cítit přitažlivěji a pohodově.
  • Krátké mikádo ala podkova: jestliže se nebojíte jít do střihů poněkud neobvyklých, zkuste podkovu. Vlasy jsou u tváře delší, nežli na temeni a týlu. Jedná se o velice zajímavý účes, který sluší snad všem ženám. Podtrhne rozhodně vaši osobnost.

Asymetrie nebo klasika?

Pro velice odvážné dámy, které rády experimentují, je vhodné asymetrické mikádo. Na jedné straně jsou vlasy krátké a na druhé delší. V kombinaci s ofinou vypadá tento střih velice pěkně. Nesluší však všem, a proto je dobré se poradit například s kadeřnicí. Také musíte vzít v potaz, že když vlasy dorostou, ne vždy to vypadá hezky. Dalším střihem je klasické mikádo, které je stižené k bradě. Vlasy jsou všude stejně dlouhé. Pokud tento účes ozvláštníte patkou, budete dokonalá. Klasika prostě vyhrává na celé čáře.

Fotografie: Pinterest

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]