Tenkrát 4letá holčička přezdívaná nejkrásnější dítě na světě se po 16 letech změnila k nepoznání

Fotografie: Iván Osete / Creative Commons / Attribution 2.0

Thylane Léna-Rose Blondeau byla před 14 lety prohlášena za nejkrásnější dívku světa. Její fotografie byla vidět téměř všude a málokdo se nad jejím vzhledem nepozastavil.

Thylane Léna-Rose Blondeau byla v té době teprve 6 letou holčičkou, přesto její vzhled dokázal ohromit mnoho lidí. Lidé, kteří ji znali, i ti neznámí na internetu, se pozastavovali nad její krásou. Není proto divu, že jí téměř všichni předpovídali slibnou budoucnost ve světě modelingu. Jak to s mladou dívkou dopadlo a čím se nyní ve skutečnosti živí?

Francouzská modelka prorazila v pouhých 6 letech

Poprvé se na přehlídkovém mole Thylane objevila ve věku pouhých 4 let. Bylo to z důvodu ukázky práce módního návrháře Jeana Paula Gaultiera. O dva roky později se její fotografie objevila ve světoznámém časopise Vogue a Thylane byla prohlášena za nejkrásnější dívku světa. V současné době je dívce 20 let a ze světa modelingu neodešla.

Naopak, její kariéra raketově stoupala a Thylane předváděla módní kousky světových návrhářů, jako například L’Oreal nebo Dolce & Gabbana. Na seznamu 100 nejkrásnějších ženských tváří světa se ocitla dokonce opakovaně a za svou kariéru spolupracovala s uznávanými celebritami, mezi které patří Brooklyn Beckham, Barbara Palvin a Zendaya.

Dívce se při nástupu na pódium celý sál posmíval. Po tom, co předvedla, se ale všichni styděli

Do světa chtěla prorazit i sama, a to nejen svojí tváří

Thylane se rozhodla v roce 2018 založit vlastní značku oblečení, která nese název Heaven May. Kromě toho se také snažila prorazit ve světe herectví, v roce 2015 se objevila ve filmu Belle & Sebastian: Dobrodružství pokračuje. I v současné době je považována za jednu z nejkrásnějších modelek.

V roce 2022 se objevila na pařížském týdnu módy, kde dělala modelku pro Miu Miu. Fotografie z této události následně sdílela na svých sociálních sítích, kde má více než pět milionu sledujících. Je tedy jasné, že dceři francouzské televizní moderátorky a fotbalisty se podařilo prorazit ve světe modelingu již ve velmi útlém věku.

Zdroj: Newly

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]