Holčička předvedla gymnastické vystoupení ryzí dokonalosti

Fotografie: PhillipaDickens! / Creative Commons / Attribution 2.0

Některá taneční vystoupení bývají tragická a lidé z jeviště odcházejí s pocitem trapnosti. Tato slečna však předvedla úplný opak a z jejího vystoupení byli všichni nadšení.

Jakmile se koná nějaké vystoupení, přihlížející většinou vůbec netuší, co si pro ně vystupující připravili. V mnoha případech se na pódiu objeví někdo, kdo má vcelku hodně sebevědomí, a přitom nakonec předvede katastrofální výkon. To se však nedá říct o této slečně, která hned od začátku vystoupení ukazovala, co v ní je a její gymnastické vystoupení bylo jednoduše skvělé.

Taneční vystoupení si lidé užívají

Pokud se jedná o taneční vystoupení, tak si jej většina vystupujících musí doma důkladně nacvičit, aby si dobře zapamatovaly, jak jdou jednotlivé kroky za sebou. Většina tanečních vystoupení je navíc připravena na určitou hudbu, která pomáhá v tom, aby vystoupení mělo dobrou energii a člověk tancoval do rytmu hudby.

Když se však diváci i vystupující účastní nějaké soutěže, do které přijdou ukázat svůj talent či nadání různí sportovci, většinou se jedná o skvělá čísla. Soutěže sportovců jsou jednoduše prestižnější a tyto osoby se snaží o to, aby se ve světě prosadily a mohly být lepší než jiní sportovci. Z tohoto důvodu o to usilovněji trénují a nacvičují svá vystoupení. Jen díky tomu, že jsou lepší, se mohou dostat velice vysoko. Tato dívka si to moc dobře uvědomovala, a proto nacvičila krásné gymnastické vystoupení.

Dívka moc dobře věděla, co dělá

Dívka jménem Nia Dennis je gymnastka na UCLA a účastnila se jedné soutěže, na kterou si připravila gymnastické vystoupení na píseň od známé zpěvačky Beyonce. Od této zpěvačky si vybrala skladbu s názvem Crazy in Love. Zpočátku Nia pozdravila dav a poté se přesunula z kraje pódia do jeho středu. Od chvíle, kdy začala hrát hudba, Nia začala s gymnastickým vystoupením.

Nia předvedla svou rychlost

Nia na pódiu předvedla kroky s veškerou lehkostí a vypadalo to, že skoky do výšky jsou pro ni zcela jednoduché. Její skvělé taneční kroky přesně zapadaly do rytmu hudby a diváci žasli nad tím, jak se Nia velice rychle a ladně pohybuje po pódiu. Při svém vystoupení si nešlo nevšimnout, jak se Nia velmi lehce odrážela od země, aby předvedla nějaké kroky i ve vzduchu. Celé gymnastické vystoupení se jí velmi povedlo a poté, co se záběr z vystoupení dostal na internet, si získala Nia přes 1 milion dalších fanoušků.

Zdroj: Armnews365