15letá krasobruslařka dostala porotu do kolen. Její dechberoucí vystoupení ještě Česko nevidělo

bruslařka

Krasobruslení je nesmírně náročný, ale krásný sport. Pokud v něm chcete mít úspěch, je bezesporu potřeba mu věnovat veškerý čas a energii. To, že se tato investice vyplácí, předvedla mladá bruslařka.

Alexandra Alexandra „Sasha“ Vjačeslavovna Trusova je mladá krasobruslařka, která pochází z Ruska. I přes její nízký věk je velmi talentovaná a ve svém oboru vyhrává jeden krasobruslařský šampionát za druhým. Je držitelkou několika významných medailí a její úspěchy na poli krasobruslení jsou neuvěřitelné. Jedno její vystoupení dokonce boří internet.

Mladá a velmi talentovaná olympijská vítězka

Alexandra vyhrála stříbrnou olympijskou medaili v roce 2022, bronzovou v roce 2021. Mimo to je také držitelkou bronzové medaile z finále Grand Prix 2019 a šampionkou Rostelecom Cupu. V roce 2020 a 2022 si vybruslila bronzovou medaili v Evropském finále. Jedná se o první bruslařku, která dokázala na ledě předvést skoky jako quad Lutz, quad flip a quad toe loop.

Díky těmto výsledkům je považována nejen za neuvěřitelný talent, ale také za technickou revolucionářku na poli ženského krasobruslení. Je držitelka 4 Guinessových rekordů a její skóre ve volné jízdě z roku 2018 je nejvyšší, které bylo zaznamenáno v ženském bruslení a to nejen na juniorské, ale i na seniorské úrovni. Jedním z jejích nezapomenutelných vystoupení je výkon na GP Skate Canada z roku 2019.

bruslení led

Zamilovaní krasobruslaři předvedli nejkrásnější vystoupení, jaké kdy lidstvo spatřilo. Po zhlédnutí budete mít husí kůži

Poprvé vyhrála již ve věku 13 let

Jako nejmladší žena vyhrále v roce 2018 finále Grand Prix juniorů a následně se také stala mistryní světa juniorů. Těchto úspěchů dosáhla velmi mladá, ve věku pouhých 13 let. Jedno z jejích nezapomenutelných vystoupení pochází ze Skate Canada, kde se jí jako první na světě podařilo přistání quad Toe v kombinaci s trojitým Salchowem.

Své vystoupení předvedla na dojemnou písničku od zpěvačky jménem Sia. Ke svému vystoupení si také vybrala tematickou píseň, která nese název Unstoppable (nezastavitelná). Nejen, že tato píseň definuje úspěchy této mladé dívky, ale Alexandra se rozhodla také napodobit její jedinečný vzhled. Na led se dostavila v šatech, které byly napůl bílé a napůl černé, stejným stylem měla udělaný i svůj účes.

Zdroj: Onlinenytt

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]