Chtěla se vyfotit s německým ovčákem jejího kamaráda. Obyčejné selfie se záhy proměnilo v noční můru

Fotografie: Depositphotos

Tato náctiletá dívka se chtěla vyfotit s kamarádovým ovčákem. Během chvíle však pochopila, že to nebyl zrovna ten nejlepší nápad.

Velcí psi mohou být často děsivý, a to zejména když otevřou tlamu, vycení zuby a začnou být agresivní. Většina plemen je však mnohdy mírumilovná – tedy pokud jim byla dopřána správná a výchova. Někdy se ale i bohužel přesto může čtyřnohý mazel naštvat a byť z nedorozumění pokousat člověka, kterého již nějakou dobu zná. A právě to je případ této mladé dívky, která se chtěla vyfotit s ovčákem jejího kamaráda. Obyčejné selfie se však záhy proměnilo v noční můru. Fotografie najdete níže.

Dívka skončila s nejméně 40 stehy

Když si mladá dívka jménem Lara Samson chtěla udělat selfie se psem svého kamaráda, nedopadlo to úplně tak, jak by si představovala. Teenagerka si v poklidu lehla vedle staršího ovčáka a vše bylo v pořádku. Najednou se však něco pokazilo a její obličej byl v psí tlamě, která nepřestávala kousat a tlačit.

Celá událost byla také zachycena na kameru a na obrázku níže můžete vidět, jak se k tomuto hroznému okamžiku schylovalo. Po pokousání byla Lara převezena ihned do nemocnice, kde skončila na operačním sále.

Dívka podstoupila v nemocnici dvouhodinovou operaci a skončila s nejméně 40 stehy, které měla po celém obličeji a vnitřní straně úst. Sama Lara však nahrála tyto fotografie na sociální síť Twitter, aby varovala společnost před takovouto nepříjemnou situací. Přestože však utrpěla velký šok a musela projít nepříjemnou bolestí, sama tvrdí, že si nemyslí, že jí pes pokousal úmyslně. „Nevím, jestli jsem se dotkla jeho kyčle, nebo jestli tak reagoval, protože je starý, nebo jestli to bylo proto, že jsem ho objímala, a tím jsem  ho vyděsila,“ řekla teenagerka místním médiím.

Dávejte si pozor před psy

Mladá dívka si pravděpodobně nemyslela, že by jí hrozilo nějaké nebezpečí, když se fotila s německým ovčákem své dobré kamarádky, ale šok přišel náhle. Celá událost se odehrála v daleké Argentině, ale autorka fotografií chce upozornit všechny, aby si dávali pozor na tyto čtyřnohé tvory. Pokud jsou staří, stačí jeden špatný pohyb, kterým je můžete vyděsit nebo jim způsobit bolest a oni vám ji vrátí. A to nikoliv s radostí, ale v sebeobraně.

 Zdroj: The Sun

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*