Čtrnáctiletá dívka náhle zmizela z domova. O 5 let později dostala její matka dopis a konečně se dozvěděla pravdu

Fotografie: Depositphotos

Matka dlouhé roky nepřestávala hledat svoji ztracenou dceru. Po 5 letech dostala dopis, ve kterém se dozvídá celou pravdu.

Emily Paul náhle zmizela ze svého domova na Floridě v USA v roce 2013. Její rodina na tom byla opravdu špatně a po dívce byla zahájena velká pátrací akce. Bohužel nebyla nalezena žádná stopa, jakoby se po ní zkrátka slehla zem. Všichni už to pomalu vzdávali, ale její rodina nepřestávala hledat. Po 5 měsících ale přišel matce zvláštní dopis.

Opravdu ji chtěli najít

Dny plynuly a po Emily nebylo ani stopy. Ze dnů se staly týdny, z týdnů měsíce a z měsíců roky. A během chvilky uběhlo dlouhých 5 let. Po 5 letech matka Emily náhle obdržela dopis, který byl určený přímo pro ni. Matka se tak rozhodla, že znova naváže přímý kontakt s místním šerifem Jasonem Daffinem.

Emily by v tuto dobu už byla plnoletá, takže od ní chtěl šerif dostat zprávu. Dne 2. srpna zveřejnil na Facebooku video s žádostí, aby Emily kontaktovala úřady, aby mohly potvrdit to, že je v bezpečí a také uzavřít tento případ. „Emily, pokud se na toto díváš, dej nám prosím vědět, kde jsi a také, že jsi v pořádku.“

Emily se našla

„Nikomu nemusím říkat, kde jsi. Pokud se už se svojí rodinou nechceš vidět, je to jen tvoje volba. Jsi dospělá, Emily, takže pokud můžeš zvednout telefon, udělej to, a zavolej nám.“ Asi o 30 minut později se na recepci šerifovy kanceláře objeví žena, která tvrdí, že je Emily Paul. Vyšetřovatel si s ní promluvil a zjistil, že je v pořádku a že je moc ráda, že je tam, kde je. I pro rodiče je to dobrá zpráva, že se našla.

Zdroj: Newsner