Jednadvacetiletá žena rozplakala porotce v talentové soutěži, když začala zpívat píseň pro svého otce, který se léčí z těžké závislosti na alkoholu

Fotografie: Freepik

Díky talentovým soutěžím má člověk šanci poznat nejen nadání soutěžícího, ale také jeho příběh. Třeba ten Ash, která se rozhodla zazpívat svému otci.

Talentová pěvecká soutěž, do které se mladá dívka rozhodla přihlásit, se jmenuje American Idol a funguje již od roku 2002. Od té doby uplynulo již mnoho let a stále se drží mezi těmi nejpopulárnějšími. Dokonce byly na její náměty vytvořeny pořady Česko hledá SuperStar a Česko Slovenská Superstar. Jedním z jejích vítězů byla například i Kelly Clarkson. Tentokrát se o výhru pokusila zabojovat i Ash Ruder, která pro to vybrala originální způsob.

Podělila se o svůj příběh

Jakmile vešla do místnosti, kde soutěžící předvádějí svůj talent, začala klasická zpověď, kdy se jí porotci ptali na různé otázky. Tam odhalila, že příští den ji čekají 22. narozeniny a její otec má ty svoje přímo v ten samý den. Svěřila se, že se proto rozhodla pro něj napsat vlastní píseň a zazpívat ji tam, jako dar pro něj.

Fotografie: Freepik

Následně se Ash svěřila, jak to s otcem celý život měla. Milovala ho z celého svého srdce, bohužel se ale dostal do problémů, které neřešil nijak jinak, než alkoholem. Tím pro dívku začalo velice těžké období, jelikož jediné, po čem toužila, bylo, aby se jí táta každý den věnoval tak, jako to viděla u ostatních dětí. To ovšem nebylo vzhledem k dané situaci možné.

Rozhodl se postavit na vlastní nohy

Televizi sdělila, že na něj byla hodně naštvaná, avšak všechen vztek chovala v sobě, protože ho moc často nevídala. Jakmile se jednou za čas zjevil, všechny negativní emoce šly stranou a ona si jen užívala, že s ním může trávit drahocenný čas a mít ho jen pro sebe. Bylo to pro oba dva těžké, jelikož on se za své činy styděl, a tak pro něj bylo o to složitější svou dceru pravidelně vídat a vůbec se jí po tom všem podívat do očí.

Fotografie: Freepik

Dva roky zpátky se všechno změnilo, a to přesně v den, kdy se rozhodl začít z alkoholismu léčit. Ash se mu okamžitě rozhodla být oporou, ani na chvíli nezaváhala. Nyní její otec ušel již dlouhou cestu a měl tu čest ji doprovodit na tak důležitou událost, jako byla americká pěvecká soutěž. Hned v momentě, kdy se dozvěděl, že dcera bude zpívat vlastní píseň věnovanou jemu, šlo vidět, jak moc je dojatý. Po chvíli se doopravdy rozplakal a s ním i porotci, kteří tam seděli. Není divu, bylo to opravdu nádherné vystoupení.

Zdroj: Youtube / American Idol

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]