Bezprecedentní situace na palubě dopravního letadla: Překvapivé hlášení letušky zaskočilo všechny cestující

Fotografie: Depositphotos

Málokdo je schopný se zachovat tak velkoryse jako Southwest Airlines. O to překvapivější je, že ani velké společnosti není lhostejný život jednoho jedince.

Let jedné z linek společnosti Southwest Airlines si pro svou pasažérku připravil nečekané překvapení. Jednalo se o 6letou holčičku, která v nedávné době bojovala se zákeřnou nemocí. Díky své statečnosti a síle se jí podařilo porazit rakovinu a aerolinky pro ni přichystaly oslavu. Její záznam na video pořídila maminka a následně ho sdílela na sociálních sítích.

Vážení cestující, dnes tu s námi sedí vzácný host

Při obvyklé úvodní řeči, kde letuška seznamuje cestující s bezpečnostními pravidly a plánem letu, zmínila také skutečnost, že dnešní let je zcela výjimečný. Tím se stal proto, že s nimi v letadle cestoval vzácný host, kterým byla právě malá holčička. Ta po chvilce vstala a s malou plyšovou myškou v objetí se k letušce vydala. Byla právě na cestě do nadace Make A Wish, jež plní podobným dětem, jako je ona, jejich tajná přání.

Letuška všem cestujícím přiblížila osud mladé dívky, nezapomněla zmínit ani to, jak je statečná, a také to, že po dlouhém boji dokázala porazit zákeřnou nemoc, kterou rakovina bezesporu je. Cestující v letadle se neudrželi, a i přes to, že mladou dívku viděli poprvé, jí začali tleskat. Letuška dívce popřála šťastný let a hlavně spoustu zdraví, štěstí a dlouhého života.

Kadernik stříhá

Kvůli těžké nemoci si musela ostříhat všechny dlouhé vlasy na krátko. Proměna z ní udělala ještě větší krásku

Oslava se neobešla bez dortu

To ale nebylo vše, co měli pro mladou dívku připravené. Kromě veřejného potlesku se dočkala také velkého slavnostního dortu a hodnotných dárků. Ze situace nezůstali dojatí jen cestující v letadle, ale také lidé, kteří viděli záznam na internetu. Je totiž jasné, že mladá dívka je bojovnice a je zapotřebí oslavit to, co ve svém nízkém věku dokázala.

@lauramree @Southwest Airlines, thank you for everything you did for Jessa on our way to and from her trip. Every flight crew we had was amazing, but our last trek home, they took the cake. We can’t thank you enough for being a huge part of our trip. 💛🎗️✨💪🏼 #MakeAWish #StrongLikeJessa #ChildhoodCancer #GiveKidsTheWorld #DisneyWorld #MagicKingdom #WelcomeHome ♬ original sound – Laura Marie

Při sfoukávání svíček byla dokonce vyzvána, aby si něco přála. Ať to bylo cokoliv, budeme doufat, že se to dívce splní. Pro ni samotnou, ale i její maminku momentálně jsou největším darem zdravotní výsledky. Z těch totiž vyplývá, že je zdravá a dokázala se rakoviny zbavit. Na instagramovém účtu této mladé dívky můžete sledovat celou její cestu za poražením zákeřné nemoci, kterou její maminka dokumentovala. Jsou zde ale zdokumentovány i společné výlety a radostné chvíle, které spolu prožily.

Zdroj: Insider

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]