Koupil garáž, i když neměl auto. Předělal si ji na skvělé bydlení

Garáž nemusí být určená jenom na parkování vozidel. Stačí trocha nezbytných úprav a dá se v ní zajímavě bydlet. A rozhodně to není žádná nouzovka, ale plnohodnotné bydlení. Dokonale to ukazuje tento muž, který se rozhodl vyřešit bytovou krizi zajímavým způsobem. Na stavbu domu ani na koupi bytu neměl peníze. A tak koupil alespoň menší garáž.

Z plechové boudy dřevěný dům

Jako první se pustil do exteriérových úprav. Jak vypadá taková stará obyčejná plechová garáž, to každý z vás jistě tuší. Dost možná si nedokážete představit, že by se v něčem takovém dalo vůbec bydlet. Ale ono to možné je. A to dokonce velmi dobře. Zvláště, když dáte exteriéru zcela nový unikátní vzhled. Kdy starý plech vyměníte za dřevo a přidáte také několik oken.

Více místa, než se na první pohled zdá

Na první pohled to může vypadat, že klasická garáž nabídne asi tolik prostoru, jako miniaturní jednopokojový byt. Ani to nemusí být úplně pravda. Samozřejmě obytný prostor nedosahuje velikostí jako v mezigeneračních domech, ale když nahlédnete dovnitř tak nám musíte dát za pravdu v tom, že muž v interiéru stísněností rozhodně netrpí. Díky otevřeným dispozicím a díky praktickému využití prostoru je všude místa více než dost.

Moderní vybavení, jako v novostavbě

Jak se ukazuje, je lepší koupit levně garáž a ušetřené peníze investovat do jejího vybavení, než kupovat drahý byt a žít zde z toho, co se koupí po bazarech. Stačí nahlédnout dovnitř a vybavení interiéru vás přesvědčí o tom, že to uvnitř vypadá jako v moderní novostavbě. A to se na samotném začátku jednalo jenom o starou plechovou ruinu, ve které by se mnoho lidí bálo zaparkovat i své auto. Nyní tito lidé muži závidí, co udělal a kde může bydlet.

Nechybí vůbec nic

Stačí se podívat do interiéru a je jasné, že v tomto netradičním bydlení nechybí nic. Je zde obývací část, jídelní část, pracovna, ale také ložnice či prostorná koupelna. Máte toto všechno i u sebe v bytě?