Královská garda za pochodu zranila dítě. Nad záznamem z Londýna zůstává rozum stát

Fotografie: Depositphotos

Každý, kdo se někdy podívá do Londýna, chce vidět královskou gardu za pochodu. Také se lidé někdy snaží tyto muže rozesmát a nebo je přimět nějakého pohybu.

Nedávno došlo v Londýně k situaci, která zaručeně dostane všem dlouho v paměti. Není pochyb o tom, že tohle je varovný příběh pro všechny, kteří si myslí, že se v Británii postaví do cesty královské gardě. Na internet se totiž dostala tato nahrávka, na které můžete vidět, jak stráže šlapou po malé dítěti. Uživatelé internetu jsou z toho opravdu pobouřeni.

Nikdo to nechápe

Jeden turista se rozhodl, že zaznamená pochod královské gardy. Ale nikoho nenechá klidným to, co se mu podařilo natočit. Jedno dítě se strážím totiž postavilo do cesty, protože chtělo vědět, jestli se zastaví, nebo jestli uhnou nebo co se vlastně stane. Ale teď už ví, že to nikdy neměl dělat. Tito muži se totiž nikdy nemůžou ani usmát a nebo se zastavit. Úplně by tím totiž zkazili svůj nacvičený pochod.

Fotografie: Pexels

Dělat stráž není moc jednoduché

Jasně, asi každý, kdo byl někdy v Londýně, se chtěl podívat na stráže. A někteří vtipálkové se je snažili rozesmát a nebo aspoň přimět k nějakému pohybu. Ale oni vždy nehnutě stojí, jakoby byli sochy. Jediný moment, kdy se pohnou, je když se střídají a nebo když mají nacvičený nějaký pochod. Jinak jednoduše musí celý den stát a nic je nesmí rozhodit.

Natočil krutost stráží

Jeden muž se dostal ke královské gardě zrovna v dobu, kdy se měli prostřídat. Byl to pro něj zážitek a věděl, že by to chtěli vidět i jeho nejbližší, tak se rozhodl, že to aspoň natočí, ať má hezkou vzpomínku. Jenže nikdo nečekal, co se právě v tu dobu stane. Stráže se ukázali, že je nezastaví opravdu vůbec nic.

Jeden malý chlapec stál zrovna v místě, kde se měli stráže střídat. A byl z toho samozřejmě nadšený, protože si myslel, že jim bude nejblíže. Ano, to sice byl, ale bohužel, stráže se ani nezastavili a bylo jim jedno, že se řítí přímo na chlapce. A tak se stalo, že chlapce srazili k zemi a ještě po něm několikrát šlápli. Podívejte se na video.

@dont_be_a_maskhole

A member of the Queen’s Guard knocked over a child and said it was an accident. #royalguard #kid #accident #viralvideo #england #currentevents #covid

♬ original sound – Scott J StMartin

Zdroj: Newsner, TikTok / Dont_be_a_maskhole

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]