Krasobruslař svým neuvěřitelným vystoupením okouzlil celý stadion. Video ukazuje jeho talent od Boha

Fotografie: Depositphotos

Nikdy jsem se o sledování sportu nijak zvlášť nezajímala. Obvykle to pro mě byla nesmyslná zábava, při níž se muži honí za pukem nebo míčem, aby si dokázali, kdo je nejlepší.

Ale je pár sportů, které si dokážu užít i já. Jedním z nich je krasobruslení. Sledovat muže i ženy, jak beztížně tančí po ledě a předvádějí ty nejúžasnější výkony, mě opravdu okouzluje a je těžké odtrhnout oči od soutěžících. Navíc mají vždycky tak krásné oblečení.

Neuvěřitelný pohyb na ledu

Připravte se na to, že vás ohromí americký národní šampion v krasobruslení Jason Brown, neuvěřitelný olympionik. Jeho vystoupení musí být jedním z nejlepších krasobruslení, které jsem kdy viděla. Jeho technické dovednosti byly precizní, požadované skoky bezchybné, jeho rychlost a síla doplňovaly zbytek Jasonovy sestavy. Nemluvě o jeho synchronizaci s hudbou.

Fotografie: Freepik

Jak přišel olympijský bruslař na tento neuvěřitelný Riverdance

Jak se pravděpodobně přesvědčíte ve videu níže, jeho vystoupení bylo naprosto dechberoucí! Jasonovo olympijské vystoupení, o kterém se hodně mluvilo, bylo postaveno na písni „Reel Around the Sun“ z legendárního Riverdance Billa Whelana. Oblečení, hudba a samozřejmě půvabný tanec. Je to opravdu pastva pro oči.

Fotografie: Freepik

Podařilo se mu sestavit jedinečnou sestavu inspirovanou světoznámou taneční skupinou Riverdance, která se svým irským tancem objíždí celý svět. Díky tomuto výkonu si zajistil místo v olympijském týmu USA, který později v Soči získal bronz.

Co dělá Jason Brown v roce 2021

Jason Brown měl v roce 2020 startovat na Skate Canada International, ale i tato akce byla kvůli pandemii zrušena. V důsledku toho Brown debutoval v sezóně 2021 na mistrovství USA v Las Vegas, kde se umístil na třetím místě v krátkém programu s čistou jízdou. Byl jmenován do amerického týmu pro mistrovství světa 2021 ve Stockholmu.

Fotografie: Freepik

Těšme se, kam se Jason dostane v roce 2022. Pokud budete mít někdy možnost vidět jej v akci ho naživo, řekla bych, že z něj nebudete moci spustit oči. Je úžasné se na něj dívat! Níže se podívejte na Jasonův soutěžní příspěvek z roku 2014:

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]