Krasobruslařka v pouhých 11 letech ohromila celý stadion

Tato krasobruslařka v pouhých 11 letech strčí do kapsy všechny dospělé. Podívejte se na její vystoupení, které bere dech. Určitě má dobře našlápnuto dále, jelikož už nyní je odborníky velmi dobře hodnocena. Pokud u tohoto sportu vydrží, klidně ji předpovídáme i několik zlatých medailí z olympiády.

 Talent, ale i dřina

Tato malá krasobruslařka má jenom 11 a už ukazuje, jak krásný tento sport může být a co vše se dá předvést v takto mladém věku. Je to hlavně díky talentu, kterého má Veronika Zhilina na rozdávání. Ten ale není to jediné. Za jejím celkovým úspěchem totiž stojí také velká dřina v podobě náročných tréninků. Odměna v podobě potlesku celého stadionu za to rozhodně stojí. A ten byl nejenom bouřlivý, ale byl také velmi dlouhý. Důkaz, že se to lidem líbilo.

Připravila si magickou podívanou

Veronika Zhilina ukazuje, že krasobruslení nemusí být nutně jenom o jednotlivých sestavách. I ty samozřejmě nechybí, a i o nich můžeme říci, že jsou špičkové a náročné. Tato malá krasobruslařka se rozhodla připravit si opravdu magickou podívanou a vytvořit unikátní choreografii, do které zapojila dokonce i diváky na stadionu. Vše začíná písní Hallelujah a jedním malým světlem, které má dívenka v ruce. Potom se rozjíždí vstříc svému vystoupení. A během něho je vidět, kolik malých světýlek se objevuje mezi lidmi na stadionu. Nádherná kulisa, která její výkon jenom podpoří.

Podívejte se na dokonalost

Zajímá vás, co malá, teprve jedenáctiletá krasobruslařka dokázala předvést a proč je tolik obdivována? Podívejte se na video z popisovaného vystoupení a bude vám to celkem brzy a také celkem rychle jasné. tato dívčina má talent a díky své píli dokáže hravě strčit do kapsy i řadu svých o dost starších kolegyň. Věříme, že o ní ještě uslyšíme. Dost možná i ve sportovní rubrice, až se bude mluvit o medailích a titulech mistra světa.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]