Krasobruslení v jejich podání bylo úchvatné díky jejich talentu a choreografii

Krasobruslení je unikátními sportem. A když ho někdo umí, lahodí to oku. To je případ i tohoto krasobruslařského páru. Ten jasně ukazuje, že moc dobře ví, jak si získat publikum, ale i porotu. V jejich podání dostává tento výjimečný a unikátní sport zcela jiný rozměr. Až jejich vystoupení uvidíte, jistě naše slova potvrdíte. Jsou totiž pravdivá.

Známá krasobruslařská dvojice

Nejde o žádné nováčky tohoto sportu. Vanessa James a Morgan Sipre jsou dvojicí, která spolu už nějaký čas bruslí, a tak je jasné, že lidí v hale očekávali, že předvedou něco velmi zajímavého. I když začátek tomu zase až tak nenapovídal. Vše začalo několika vlažnými samostatnými pohyby a pokračovalo vzájemným kontaktem.

Vystoupení se začalo stupňovat

Po vlažném úvodu lidé nevěděli, co se bude dít dále. Naštěstí se ale vystoupení začalo stupňovat a Vanessa James a Morgan Sipre začínali ukazovat to, na co diváci čekají. Jejich do posledního detailu propracovaná choreografie brala dech. Opomenout nelze ano zajímavě zvolenou skladbu, a to Voice of Silence. Ta se k jejich vystoupení dokonale hodila a jednotlivé tóny jenom doplňovaly jejich pohyby a naopak.

Hala byla v šoku

Když byl konec jejich vystoupení, byla celá hala v šoku. To, co na ledě předvedli byl skutečný vrchol krasobruslení, který musel být odměněn velkým potleskem. A nezůstalo jenom u něho, jelikož svou hru zde měli i rozhodčí, kteří museli tento krasobruslařský pár ohodnotit. A bylo jasné, že i pro ně byla radost se dívat. Vysoké bodové hodnocení jasně naznačovalo, že i oni byly svědky něčeho výjimečného.

Pokud krasobruslení nutně nemilujete, doporučujeme vám se na video podívat. Pokud naopak tento sport sledujete pravidelně, jistě víte, co Vanessa James a Morgan Sipre. A tak vás nebudeme zdržovat a můžete si naplno užít to, co předvedli divákům v hale. Vystoupení bere dech.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]