Inspirujte se známými ženami a vykouzlete na své hlavě dokonalý účes. Novému trendu zaručeně podlehnete i vy

Fotografie: Depositphotos

Pryč jsou ty doby, kdy byly za ideál krásy považovány dlouhé husté vlasy. Posledních pár let jsou totiž v módě vlasy kratší, střižené do delšího mikáda.

Léto 2021 je už sice skoro za námi, ale delší mikádo není trendy pouze v létě. V posledních letech je totiž tento účes populárnější než vlasy dlouhé. Delší mikádo sluší téměř každé ženě a kdy jindy udělat nějakou změnu ve svém životě, než právě teď? Na co čekat? I několik celebrit shodilo svoji hřívu a kratší vlasy jim hodně prospěly. Pojďme se na některé z nich podívat.

Tento účes bude určitě slušet i vám

Rok 2021 pro vás může být rokem, kdy začnete být odvážná a budete experimentovat se svým stylem a hlavně se svými vlasy. A pokud vás někdy děsí ta myšlenka, že když shodíte svoje dlouhé vlasy, na krátké si nikdy nezvyknete, máme pro vás dobrou zprávu. Tento účes se dá nosit buď jako úplně krátké mikádo, nebo si můžete vlasy nechat třeba po ramena. Ale hlavně – vlasy vám vždy dorostou.

Fotografie: Unsplash

Ashley Benson vlasy také zkrátila

Máme pro vás malé tajemství – Ashley Benson nosí po většinu života vlasy prodloužené, což přiznala, když svým přirozeně krátkým vlasům dodala tvar. Zalíbilo se jí to totiž mnohem víc, než když vlasy měla dlouhé. A není to poprvé, co se rozhodla svoje vlasy zkrátit. Za nás jí to tedy opravdu sluší.

Fotografie: Facebook / NYLON

Blondýnka Reese Witherspoon také vlasy zkrátila

Oblíbená a krásná herečka Reese Witherspoon předvedla na instagramu úplně nový vzhled. Její dlouhé blond vlasy o dost zkrátila – a je to tedy veliká změna. Reese má ale opravdu nádherný obličej, takže by jí slušelo úplně vše, co by si na hlavu dala.

Fotografie: Facebook / Otra vez Lunes Show

Hailey Bieber je vždy krásná

Tohle je snad ta největší proměna, kterou jsme kdy u Hailey viděli. Sice se před několika lety nechala nabarvit na světle růžovou a různé odstíny blond a hnědé střídá docela často, ale tohle je něco jiného. A my musíme říct, že Hailey je krásná v každé situaci.

Fotografie: Depositphotos

Zdroj: WomensHealthMag