Krutá pomsta za nevěru: Mladá dívka připravila pro svého „bývalého přítele“ nepříjemné překvapení

Fotografie: Depositphotos

Tato dívka měla podezření, že jí je přítel nevěrný. Spolu se svou kamarádkou na něj nastražili past, do které se samozřejmě nechal chytit.

Nevěra patří v současné době mezi nejčastější příčiny rozpadu milostného vztahu a mnoho lidí si bohužel stále myslí, že na tomto nevratném činu není nic špatného. Jakmile však tato dívka začala mít podezření, že jí její přítel zahýbá, rozhodla se zjistit pravdu poněkud krutým způsobem. Za pomoci své kamarádky pro něj totiž připravila nepříjemné překvapení, které mladíka pravděpodobně poznamená na celý život.

Nevěra v domě

Když si tato americký dívka jménem Jade Hik po roce a půl vztahu se svým přítele všimla, že se její milovaný chová jinak, začala mít podezření, že by jí mohl podvádět. Sotva s ní mluvil, spal raději na pohovce, než-li s ní a často viděla, jak si píše s dlouhé zprávy s neznámými čísly – jedno z nich mělo podle ní dokonce patřit jeho bývalé přítelkyni. Situaci samozřejmě nechtěla nechat být, a tak se rozhodla, že se pravdu pokusí zjistit po svém.

Aby se ujistila, zda by jí mohl být schopný podvést, přiměla svou dobrou kamarádku Hayley, aby mu začala psát na sociálních sítí a nenápadně s ním flirtovala. Po pár dnech konverzace, o které měla celou dobu Jade přehled, se holky rozhodly vymyslet plán. Pochopila totiž, že už mu nemůže věřit, ale chtěla vědět, zda by se skutečně dokázal s její kamarádkou vyspat. Ta mu tedy posléze napsala, aby za ní přišel na rande do hotelového pokoje, který společně předem zamluvili.

Překvapivé setkání na hotelu

Přítel Jade samozřejmě neváhal a se setkáním na hotelovém pokoji souhlasil. Tím ale plány zhrzené dívky neskončily – rozhodla se proto zajít o kousek dál a pomstít se mu takovým způsobem, že to do konce svého života nezapomene. Napadlo jí, že se mu sama postaví a šokuje ho přímo v rezervovaném hotelu, přičemž celý incident natočí na svůj telefon. Aby to bylo ještě ostřejší, rozhodla se pozvat ještě svého otce, který se měl představit jako Hayley.

Na snímku jde vidět, jak byl mladý muž šokovaný. Co si asi mohl myslet, když otevřel dveře do svého pokoje a tam stála Jade se svým otcem?  Nevěrník rychle pochopil, že přišel nejen o slibované rande, ale také o svou přítelkyni, která za ním vždy stála. Její otec mu navíc dal dostatečně najevo, že ho už nikdy nechce vidět u sebe doma. Dokonce nechyběla ani sprostá slova.

Zdroj: OnlineNytt

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]