Nejlepší zeleninový salát, který jsem kdy jedla. Vylepšila jsem 20 let starý recept pomocí lahodné přísady

lahodný salát

Dnešní doba bývá pro spoustu lidí hektická a někteří v ní nestíhají myslet na pravidelné jídlo. Díky tomuto skvělému receptu se vám to už nikdy víckrát nestane.

Někteří lidé bývají kvůli svému zaměstnání hodně vytížení, což jim může komplikovat jejich osobní život. Velmi častým problémem bývá pro lidi jídlo. Někteří nestíhají připravovat pokrmy doma a pak se odbývají v restauracích nebo na benzinových pumpách. S pomocí tohoto jednoduchého receptu však jde mít domácí jídlo vždy připravené.

Co budete potřebovat

  • 1 mrkev
  • 150 g uzeného sýra
  • 2 stroužky česneku
  • 4 polévkové lžíce majonézy
  • špetku mletého černého pepře
  • 200 g krabích tyčinek
  • 2 kusy taveného sýra
  • 150 g korejské mrkve
  • 2 vejce

Nejdříve připravte mrkvový salát

Mrkev si oloupejte a na hrubém struhadle nastrouhejte do dostatečně velké misky společně s uzeným tvrdým sýrem. Následně do mísy prolisujte 2 stroužky česneku, přidejte pepř a 2 lžíce majonézy. Vše společně důkladně promíchejte, aby se chutě jednotlivých ingrediencí propojily. Salát poté nechte odstát a mezitím připravte zbytek.

Salát

Zpracujte krabí tyčinky

Do samostatné misky si nastrouhejte vejce uvařená natvrdo. K nim následně přidejte nastrouhanou korejskou mrkev. Krabí tyčinky buď nastrouhejte také, nebo je nakrájejte na malá kolečka. Všechny ingredience společně promíchejte, ať dostanete tu správnou chuť. Tavený sýr před přidáním do salátu dejte na několik minut do mrazáku, aby šel nastrouhat.

Salát z krabích tyčinek

Kamarádka ze Slovenska mě naučila recept na lahodný salát, který si její rodina předává po generace

Salát

Celý salát dokončete

Lehce zmrzlý tavený sýr nastrouhejte do mísy s ostatními ingrediencemi. Následně už vám zbývá salát jen dochutit majonézou a velmi důkladně promíchat. Pak už máte hotovo a můžete si pochutnat na naprosto lahodné chuti tohoto velmi rychle připraveného salátu, který se hodí pro každou příležitost.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*