Lak na nehty vás prozradí. Co o vás říká oblíbený odstín?

Lak na nehty je nezbytným pomocníkem každé ženy. Barva však odhalí více, než sami chtějí. Není tajemstvím, že každá žena má několik svých oblíbených odstínů, které střídá. Nejenom, že mohou působit hezky a zajímavě, zapomínat by se nemělo na to, že takový odstín o ženě i mnoho prozradí.

Černá

Pokud používáte lak na nehty tohoto odstínu, charakterizuje vás to jako dominantní ženu, která má ráda věci ve svých rukou. Pamatujte, že mnohdy to může některé muže výrazně odradit.

Červená

Buď ta, nebo také vínová. Pokud ji volíte velmi často, tak to jasně ukazuje na to, že ráda projevujete emoce a jste také vášnivá. Zapomínat nelze ani na fakt, že tato barva vypadá i velice sexy.

Růžová

Volí ji ty ženy, které jsou povahou spíše citlivější. Mohou být také lehce zranitelné. Mnohdy hledají rady u druhých a jejich sebevědomí bývá nižší. To se podepisuje i na jejich chování, kdy mnohdy pouze stojí stranou.

Žlutá

Pokud používáte tento lak na nehty, říká to o vás, že máte ráda zábavu, že se nerada nudíte, stejně jako to o vás může říkat i to, že můžete být zamilovaná a smyslná. Člověk zkrátka ví, že nejste usedlá a nikdy s vámi nebude nuda.

Modrá

Máte-li na svých nehtech modrou barvu, tak jste ženou, která je hlavně spolehlivá, ale je zároveň také klidná a někdy i tichá. Mnohdy můžete patřit do skupiny těch loajálních. Jak v osobním, tak pracovním životě.

Zelená

Potrpíte si na celkovou decentnost a také na celkovou vyváženost. Chcete vždy elegantně zapůsobit, a právě toto o vás tento odstín říká. Máte ráda hlavně klidnější zábavu, jako je i čtení různých knížek, nebo sledování uměleckých filmů.

Fialová

Jste na první pohled milá, jste také zábavná, a zároveň o vás okolí říká i to, že jste velmi praktická, stejně jako opatrná. Můžete být ženou nebo dívkou, která se skvěle hodí primárně do rodinného života.