Žena přežila obrovský lesní požár a musela podstoupit náročnou operaci. Muž svou znetvořenou přítelkyni po hrozivé tragédii neopustil

Fotografie: Depositphotos

Bývalá modelka se před šesti lety účastnila ultramaratonu v Austrálii. Bohužel uvízla ve velkém lesním požáru.

Turia byla vážně popálená na 64 procentech těla. Doktoři říkali, že existuje šance, že to nepřežije. Když se nehoda stala, Turiin přítel Michael Hoskin opustil svou práci policisty, aby se o ni postaral. Vždy stál po jejím boku a chránil ji. Moc dobře věděl, že ji zkrátka nemůže opustit, že tu pro ni musí pořád být.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Turia (@turiapitt)

Plameny ji zcela uvěznily

Od této nehody Turia musela podstoupit více než 200 operací. Přišla o sedm prstů a zotavovala se více než 2 roky. V roce 2020 dělala rozhovor a mluvila o děsivé události, kdy ji plameny uvěznily během 100 km dlouhé události ve vzdálené Západní Austrálii. I když se tento zážitek snažila ze své paměti odstranit, nejde to.

V roce 2015 požádal Michael Turii o ruku. Dal jí diamantový prsten, který ji koupil, když před čtyřmi lety ležela na jednotce intenzivní péče. Když se rozhodl, že jí ho dá, byli zrovna na dovolené na Maledivách. Turia musela dva roky nosit na obličeji masku, aby se jí zahojila zranění. Pomalu, ale jistě, se z toho všeho začala dostávat. Její snoubenec jí každý den říkal, že je nádherná.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Turia (@turiapitt)

Miluje svého manžela

Turia děkuje Michaelovi za veškerou podporu, kterou jí poskytl během posledních sedmi těžkých let, které většinou strávila v nemocnici. Sama přiznává, že si nikdy neuvědomovala, jaké štěstí má, že může usínat vedle člověka, kterého miluje. Až do té doby, dokud každou noc netrávila sama v nemocnici. Teď ví, jaké štěstí má, a nikdy Michaelovi nepřestane být vděčná.

Turia nechce, aby ji lidé litovali. Jediné, co si přeje, je, aby mohla pokračovat ve svém životě. Ale i přes to všechno měli pocit, že jim v životě něco chybí. Chtěli založit rodinu. V roce 2017 Turia na Instagramu prozradila, že čeká své první dítě. Zpráva se rychle rozšířila po Austrálii, kde lidé sledovali cestu této dvojice již dlouhá léta.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Turia (@turiapitt)

Nyní mají dvě děťátka

Turia přiznala, že celé těhotenství byla v kondici, i když moc dobře ví, že maraton si ještě dlouho nezaběhne. A zanedlouho na to přišlo na svět její první dítě. Michael a Turia přivítali svého syna Hakavaie na svět 7. prosince 2017. Dne 9. února 2020 pár oznámil, že se narodilo jejich druhé dítě, které pojmenovali Rahiti Hoskin. Turia přiznává, že nyní nemůže být šťastnější.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Turia (@turiapitt)

Zdroj: Daily Mail

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]