Zdánlivě obyčejný let se proměnil v noční můru. Žena natočila nepřijatelné chování spolucestujícího

Fotografie: Depositphotos

Mladá žena se snažila užívat si let a výhled z okénka, když se její spolucestující rozhodl bez svolení narušit její osobní prostor. Dívka celý incident zaznamenala na kameru.

Cestování nabízí spoustu krásných zážitků v podobě poznávání nových zemí, kultur, zvyků a lidí. Dobrodružství pro mnohé začíná už v samotných dopravních prostředcích, například letadlo je pro některé skutečnou výzvou, kterou si buď užívají, nebo těžce přetrpí. Bohužel i když létání můžete snášet velice dobře, někdy vám zážitek z cesty zkazí samotní cestující ve vaší blízkosti. O tom ví své mladá žena, jež se o svou nepříjemnou zkušenost podělila na TikToku.

Nepříjemné narušení osobního prostoru

Savannah Sterling natáčela samu sebe během letu, jak si užívá výhled z okénka při poslechu oblíbené hudby. Kamera však zachytila i jejího spolucestujícího sedícího hned vedle ní. Bohužel se nejednalo o nic příjemného. Starší muž zřejmě neví, co znamená osobní prostor, protože přesně ten mladé ženě dlouhou dobu narušoval.

Evidentně si chtěl také užít výhled na mraky, pořídit pár fotografií na památku, a tak se rozhodl, že se začne na mladou ženu doslova lepit, nahlížet ven, a přitom jí strkat ruce s mobilním telefonem přímo před nos, aby mohl pořídit několik snímků, jak uvádí web UpWorthy. Neměl žádné zábrany, navíc vše prováděl bez svolení Savannah. Vždyť se jen stačilo zeptat, celá situace by pak vypadala jinak.

Letadlo si nezodpovědný cestující spletl se zoologickou zahradou. Nelegálně pašoval 33 zvířat

Rozhodla se muže ignorovat

Savannah si nechtěla znepříjemnit cestu ještě více, rozhodla se proto celou situaci řešit tichým sezením a hleděním z okénka. Doufala, že se muž brzy nabaží výhledem a zbytek cesty zůstane v klidu sedět na místě. Savannah zveřejnila pořízené video na sociálních sítích a uvedla, že někteří lidé asi nechápou, co znamená osobní prostor, a také že existuje možnost vybrat si sedadlo u okénka, jak informuje server BoredPanda. Jakmile záznam sdílela, nastala smršť nechápajících komentářů.

@sterlingsavannahOnly option was to stare out the window😭♬ Funny – Gold-Tiger

Lidé byli pohoršeni chováním některých pasažérů. Většina komentujících obdivovala Savannah, že zůstala sedět v klidu. Někteří cestující skutečně neznají hranic a let s nimi může být opravdovým peklem. Obvykle jsou největšími narušiteli malé děti, ovšem tyto nevinné bytosti mají na starost především jejich rodiče, kteří se ale občas rozhodnou chování svých dětí ignorovat. Například tato maminka, o níž jsme psali na SvětěKreativity, nechala své dítě kopat do protějšího sedadla.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]