Letadlo muselo neplánovaně přistát. Zápach psí hromádky byl pro cestující nesnesitelný

Fotografie: Depositphotos

Na tento let dlouho nezapomenou. Pes se neudržel a vytvořil tak páchnoucí hromádku, že lidé donutili pilota, aby zavelel k neplánovanému mezipřistání.

Cestování s mazlíčky má svá pravidla. Ani ta však nemohla předejít tomuto nepříliš voňavému zážitku. Možná kvůli stresu způsobenému letem se asistenční pes neudržel a vykálel se doprostřed uličky v 1. třídě. Zápach byl tak nesnesitelný, že lidé žádali pilota o mezipřistání. Ani po vyčištění však zápach zcela nezmizel.

Cestující si přáli, aby pilot přistál

Let United Airlines z texaského Houstonu směřující do Seattlu musel být odkloněn na neplánované přistání v Dallasu. Zapeklitou situaci způsobil pes, který se neudržel a vytvořil hromádku uprostřed uličky v první třídě. Cestující svým rozhořčením donutili pilota, aby let odklonil. Ani po důkladném vyčištění však nebyla další cesta úplně příjemná.

„Z pachu se mi udělalo špatně. Ten odér nikdy úplně nezmizel. Toaleta první třídy byla prohlášena za nepoužitelnou, protože ani tam zřejmě nebyl vyřešen psí nepořádek. Jídlo se během neplánované přestávky zkazilo a už nemohlo být použito, takže zbylo jen velmi málo občerstvení,“ citoval jednoho z pasažérů deník NYPost.

Letadlo se muselo vrátit k nástupní bráně. Pasažéra vyvedli kvůli jeho plynatosti a hrubosti

Výjimku mají služební a asistenční psi

„I když pro domácí mazlíčky neexistují žádná omezení týkající se hmotnosti nebo plemene, musí cestovat v přepravce s pevnými nebo měkkými stranami. Tento nosič se musí vejít pod sedadlo před vámi, jinak nemůžete létat se svým mazlíčkem. Jediná zvířata povolená v letadlech bez přepravky jsou služební zvířata,“ uvádí společnost United ve svých pravidlech pro přepravu zvířat.

Jak se ukázalo, tento pejsek byl právě asistenční, proto nebyl v uzavřené přepravce a mohl se po letadle volně pohybovat. Vyčištění psího nadělení pak trvalo pozemnímu personálu téměř dvě hodiny. Ve videu níže se můžete podívat na záběry z letu, které natočil jeden z pasažérů. Na SvětěKreativity jsme psali o podobné nemilé příhodě, kdy letadlo nouzově přistálo kvůli průjmu cestujícího.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*