Test řeči těla: Která z těchto žen je podle vás lhářka? Všimněte si toho sebemenšího detailu

Podívejte se pořádně na obrázek a zkuste uhádnout, která z žen podle vás lže. Prozradí to na ni řeč jejího těla, tak to vyzkoušejte.

Řeč těla toho dokáže o člověku říct mnohem víc, než si vůbec myslíte. A každý člověk má trošku jiné pohyby, kterými ukazuje, jestli je nebo není něco v pořádku. Například to, jak držíte ruce nebo jak rychle mluvíte, to jsou výmluvné znaky, které můžete použít k vyjádření hněvu, nepohodlí, podráždění a mnoha dalších pocitů. Která z těchto čtyř žen podle vás lže?

První žena

Žena číslo jedna má otevřené dlaně, což odhaluje otevřenou osobnost. Jen málo lidí při mluvení negestikuluje rukama. Ale asi není na škodu říct, že většina z nich to dělá úplně nevědomky. Ale stoprocentně vám můžeme říct jednu věc – tato žena vám tedy rozhodně nelže, takže jste se netrefili.

Druhá žena

Tato žena se tváří velmi nervózně a hraje si se svýma ušima. To už je trošku podezřelé, viďte? Její gesta tak trošku naznačují, že je připravena vás oklamat a s největší pravděpodobností před vámi něco tají. Když si totiž lidé nervózně pohrávají s ušima, nosem a nebo vlasy, znamená to, že před vámi něco tají. Buďte opatrní.

Třetí žena

Pokud si někdo při rozhovoru s vámi začne opírat bradu o ruku, znamená to, že je velmi rád vašim posluchačem a vaším publikem. Zajímá se o to, co mu řeknete a také vás poslouchá všemi smysly, aby si byl stoprocentně jistý, že ví, o co jde. Můžete si být jistí, že vám tato žena rozhodně nelže.

Fotografie: Canva

Čtvrtá žena

No a teď jste našli toho pravého lháře, gratulujeme, máte na lidi dobrý odhad. Řeč těla této ženy totiž jasně dokazuje, že lže, jako když tiskne. Podle odborníků totiž každý, kdo si zakrývá ústa, určitě něco skrývá nebo neříká celou pravdu. Na tyto lidi si rozhodně dávejte pozor, protože k vám nikdy nebudou upřímní.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*