Seznamování přes internet má svá rizika. Své o tom ví i mladá slečna, která se rozhodla podělit o svůj tragický příběh

Fotografie: Freepik

Moderní doba nám nabízí různé možnosti seznámení. Přes internet můžeme komunikovat s kýmkoliv a dokonce i z jakékoliv části světa. 

Problémem ale je, že za obrazovkou se nemusí skrývat ten, za koho se vydává. To samé ale může nastat i při seznámení naživo. Profily na seznamovacích sítích mohou být falešné a díky moderním pomocníkům nám druhý člověk může lhát dokonce i o jeho vlastním jméně. I přesto ale právě internetové platformy využíváme k tomu, abychom se seznámili s člověkem opačného pohlaví. 

Fotografie: Pexels

Seznámení online může vyjít, ale také nemusí 

A právě po internetu koluje velké množství příběhů, které končí happy endem. Možná je to tím, že těmi špatnými zkušenostmi se jen málokdo pochlubí. A právě proto si můžeme přečíst o osudové lásce, která čekala na druhém konci obrazovky. S opačným příběhem se ale rozhodla podělit mladá Sissy Hankshaw. Ta své zklamání z internetového seznámení sdílela na populární platformě TikTok.  

Fotografie: Pexels

K seznámení si vybrala známou seznamovací aplikaci Tinder. Ta spolupracuje nejen s populární sociální sítí Facebook, ale také s geografickou polohou, kterou má na svém telefonu každý majitel účtu. Na základě informací tak nabízí ideální partnery k seznámení ať už podle společných zájmů či blízkosti pobytu. A je jen na vás, zda tuto volbu označíte jako dobrou nebo ne. Sissy zde našla shodu se sympatickým mužem a rozhodla se pro osobní seznámení.

Na první pohled bylo vše dokonalé, na ten druhý ji čekal šok

S neznámým mužem si nejprve dopisovala a následně se s ním setkala v restauraci. Celé rande probíhalo tak, jak mělo a nic nenasvědčovalo tomu, že se vlastně jedná o podvod. Jak večer utíkal, Sissy se cítila čím dál tím víc příjemněji a začala si myslet, že měla opravdu štěstí a narazila na toho pravého. Když však došlo na soukromé informace, dozvěděla se, že její partner je vdovec a stará se o nezletilé děti. Jejich matka podle jeho slov tragicky zahynula při nehodě. 

Fotografie: Pexels

Sissy tato informace nedala spát a následující dny si začala detailněji prohlížet profily na sociálních sítích, aby se dozvěděla bližší informace o malých dětech. Překvapení na ni ale čekalo ve chvíli, kdy narazila i na profil údajně zesnulé manželky. Nemohla uvěřit vlastním očím a partnera o svém objevu ihned informovala. Ten jí dokázal do očí tvrdit, že si celou tuto věc pouze vymyslela a nic z toho není pravda. Rychle jí došlo, že to není ten pravý muž, se kterým by chtěla sdílet život. 

Fotografie: Pexels

Svůj příběh se následně rozhodla sdílet na TikTok. Udělala to hlavně proto, aby před stejným mužem varovala i ostatní ženy a upozornila také jeho ženu. Je až k neuvěření, jakou věc si muž dovedl vymyslet, aby na Sissy zapůsobil. Jsou totiž hranice, za které by žádný člověk jít neměl. A lhát o něčí smrti je jedna z nich. To je totiž věc, o které se nežertuje. Budiž tento příběh poučením i pro všechny ostatní, kteří seznámení zvolí internetové prostředí.

Zdroj: UberAlles

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]