Víte, koho hledáte pro svůj spokojený život?

Říká se, že každý člověk má na světě někoho, s kým vytvoří dokonalý pár. Každý z nás jsme jeden dílek puzzle a potřebujeme k sobě ten druhý, abychom se stali párem na celý život a všechny naše vlastnosti, přání i představy do sebe dokonale zapadly. Ať už tomu věříte či nikoli, pravdou zůstává, že nikdo nechce být sám. Každý zdravý a rozumný člověk, k sobě potřebuje někoho, s kým bude moci sdílet radosti i strasti, na koho se vždycky bude moci spolehnout, kdo ho obejme, když to bude nejvíce potřebovat, kdo mu poradí nebo ho podrží, když se k němu všichni ostatní otočí zády.

Láska je krásná věc, jen ji musíte najít!

Láska je věc, po které touží každý, protože dělá naše životy šťastnějšími, radostnějšími aSeznamka dodává jim něco nenahraditelného. Nemusíte projít svět křížemkrážem, abyste narazili na někoho, o kom budete vědět, že s ním chcete strávit zbytek života. Lásce se nedá poručit, ani k ní nikoho donutit – láska prostě musí vzniknout. Pokud hledáte a nenacházíte, zkuste své štěstí pomocí seznamky. Možná se budete divit, kolik lidí stejně jako vy touží po lásce a jelikož se jim stále vyhýbá, okusí svět virtuálního seznámení. Věřte nebo ne, ale i tento druh poznání má své kouzlo, stačí mu jen přijít na chuť!

Za láskou až přes hranice!

Láska hory přenáší. Znáte tohle pořekadlo? Pak věřte, že má mnohem větší váhu, než si možná dovedete představit. Jakmile se do někoho zamilujete, nepředstavuje pro vás obrovská vzdálenost mezi vámi sebemenší problém. V hotelgalileo.sksoučasné době lásky přes internet jen kvetou, proč to tedy také nezkusit? Ani láska mezi dvěma národnostmi nezná hranice. Najdete-li si svou drahou polovičku u našich sousedů na Slovensku, může pro vás propast v podobě několika set kilometrů představovat strašáka, že váš nový, právě se rozkvétající vztah upadne do zatracení. Nezoufejte, sedněte do auta či vlaku a vyrazte! Ubytování v Žilině vám nabízí ideální místo, kde můžete složit hlavu společně s druhou půlkou vašeho srdce. Když jde o lásku, kilometry ani místo narození nehrají žádnou roli. Když láska zavelí, rozum je v…háji! A kdo ví, třeba svou lásku zpečetíte. Svatba v Žilině může být prvním krokem k vašemu spokojenému a plnohodnotnému životu, ve kterém vám nebude absolutně nic chybět. Inu, dejte lásce šanci!

Obrázek: hotelgalileo.sk
Fotografie publikována se svolením Renjith Krishnan, Marcolm FreeDigitalPhotos.net

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]