Moničina matka náhle onemocněla. Když se dcera dostala k lékařské dokumentaci, byla naprosto zaskočena rodinným tajemstvím

Fotografie: Depositphotos

Někdy může být až děsivé, že člověk netuší nic o své minulosti z dětství. Pro tuto ženu se to však stalo realitou. Během života jí připadalo několik věcí podivných, ale až v dospělosti zjistila, proč.

Téměř každý dospělý člověk má několik málo vzpomínek ze svého dětství, ale nikdy si jej nepamatuje celé. Většinu vašich prvních slov, příběhy s vámi a mnoho událostí z vašeho dětství vám musí vyprávět rodiče, prarodiče nebo jiná část příbuzných. Tato žena se toho ale moc nedozvěděla a celý život má ze svých rodičů divný pocit.

Rodinná videa a fotoalba

Nejlepší možností, jak si člověk může připomenout své dětství, jsou videa nebo fotografie, které jim pořídili rodiče. Jestliže doma žádné fotografie ani videa z dětství nemáte, zbývá vám jediná možnost, kterou jsou vzpomínky vašich příbuzných. Ti vám mohou vyprávět vzpomínky na vaše dětství a různé momenty, které s vámi zažili.

Žena měla podivné dětství

Tato žena jménem Monica Libao měla podle všeho podivné dětství. Od malička žila se svými 2 staršími sestrami a s rodiči, kteří byli bývalí vojáci a již byli v důchodu. To, co jí však připadalo velmi divné, bylo to, že během 15 let, se museli 28× stěhovat z jednoho místa na druhé a nikde nezůstávali bydlet dlouho.

Dalším důvodem, proč jí její dětství připadalo tak podivné a podezírala z něčeho rodiče, byly školní akce, při nichž se měli všichni vyfotit nebo třídní focení. Její rodiče jí totiž zakazovali, aby se fotila společně s ostatními spolužáky a Monica tak neměla žádnou hmotnou vzpomínku na své kamarády.

Fotografie: Pixabay

Monica přišla na matčino tajemství

Když bylo Monice 16 let, její maminka jménem Barma onemocněla a Monica musela přinést do nemocnice její zdravotní složku. Jelikož svou matku dlouhodobě podezřívala, do její složky se podívala a zjistila, že jí před 15 lety byla odebrána děloha a není možné, aby to byla její biologická matka. Jakmile se na toto své matky zeptala, její matka se trochu zděsila, ale řekla jí pravdu.

Matka, která znovu lhala

Když začala Barma Monice vyprávět, jak to všechno bylo, zmínila se i o tom, kdo je její matka. Podle všeho by to měla být starší nevlastní sestra Barmy, která jim Monicu prodala za pouhý autobusový lístek, aby mohla odjet. Když ale Monica později zkontrolovala svůj rodný list, zjistila další nesrovnalosti a už vůbec nevěděla, co si o tom všem má myslet.

Jelikož v rodném listě neměla ani nemocnici, v níž se narodila, netušila, co si o tom všem má myslet, ale pokračuje dále svůj život. Založila si svou vlastní rodinu a žije normálním životem. Neustále ji však tíží svědomí, protože neví, kdo jsou její praví rodiče, a dokonce si začala myslet, že byla jako malá unesena. Jelikož její náhradní rodiče umřeli, vzali si své tajemství s sebou do hrobu, ale Monica se snaží přes sociální sítě přijít na to, odkud pochází.

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*