Vysoký krevní tlak už mě roky netrápí. Zbavila jsem se ho touto tajnou lidovou recepturou. To je najednou život!

Pokud jste někdy zažili problémy s vysokým tlakem, tak víte, že není o co stát. Jestliže je zažíváte právě teď, tak nedáte skoro nic za vyzkoušení tohoto domácího léku. 

Vysoký krevní tlak v dnešní době trápí mnoho lidí. Možná se tato problematika týká i vás, jen o tom (zatím) ještě nevíte. Jak poznat, že se může jednat o váš případ? Lidé s vysokým krevním tlakem trpí na otoky končetin a často cítí podivný tlak na hrudi. Výjimkou nejsou ani bolesti hlavy či nespavost, která následně vede k časté únavě, která vám může bránit v normálním fungování. Jestli se tohoto problému chcete zbavit, vyzkoušejte účinnou domácí léčbu.

Ingredience, které budete na přípravu potřebovat:

  • Zázvor – 200 g
  • Česnek – 1 stroužek
  • Jablečný ocet – 1 polévková lžíce
  • Med – 1 polévková lžíce
  • Citronová šťáva – 1 polévková lžíce

Nachystejte si ostrý nůž a s jeho pomocí zázvor nakrájejte na co nejmenší kousky dokážete. Pokud se vám chce, můžete se ho klidně pokusit i nastrouhat na struhadle. Poté zázvor přemístěte do uzavíratelné sklenice, ve které chcete tento lék skladovat. Česnek můžete opět také buď nakrájet nadrobno, nebo ho můžete i nastrouhat či prolisovat.

Fotografie: Freepik

Přidejte ho do sklenice k zázvoru a důkladně směs promíchejte. Dodejte do směsi med, jablečný ocet a znovu promíchejte. Citron omyjte, rozřízněte ho na dvě poloviny a z každé vymačkejte dostatek šťávy. Tu poté samozřejmě také přemístěte do sklenice ke zbytku surovin, finálně vše promíchejte a máte hotovo.

Hotový lék uchovávejte v lednici. Užívat byste měli jednu čajovou lžičku dvakrát denně. Vždy před snídaní a před obědem, účinky by se měly dostavit již po třech dnech užívání. Pokud ovšem máte velké problémy a domácí léčba na ně nestačí, rozhodně byste měli navštívit doktora.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*