Labradorka vzala péči o dvě miminka (dvojčata) do vlastních tlapek. Myslí si, že jsou její štěňata

Fotografie: Pxhere

Psi jsou mimořádně inteligentní zvířata a dokážou se naučit mnohé. V této rodině je labradorka Lucy plně zaneprázdněná péčí o nedávno narozená dvojčata.

Lucy je hnědá labradorka, která si ještě do loňského listopadu užívala bezstarostného života se svými pánečky. Pak však domů přibyly dva malé uzlíčky štěstí. Nejdříve o ně pár dní nejevila zájem a možná se cítila i trochu uražená. Pak se vše rychle změnilo a dnes dělá rodičům dvojčat vítaného pomocníka. Psí chůva zvládá vše na jedničku, přispěchá tu s plínkou, tu s hračkou nebo lahví. Podívejte se ve videu, jak se Lucy zodpovědně stará o dvě malé holčičky. Myslí si, že jsou jeho štěňata.

S příchodem dvou miminek se vše změnilo

Šestiletá Lucy byla až do 11. listopadu loňského roku středobodem zájmu v této rodině a rozhodně si to užívala. Pak však její panička přinesla domů dvě malá miminka a všechno se začalo točit jenom kolem nich. Rutina, na kterou byla se svými pánečky zvyklá, byla ta tam a Lucy z toho vůbec nebyla nadšená a dávala to jasně najevo.

„Byla hluboce žárlivá, když jsme se s nimi poprvé vrátili domů,“ vzpomíná páneček Lucy, Joshua People. Najednou se musela začít dělit o pozornost s dvojčátky Lily a Lennon. Naštěstí její mrzutost trvala jen pár dní. Pak si její pánečci všimli, že vzala miminka na milost, a dokonce ji začalo bavit rodičům s dětmi pomáhat. Postupně se z ní tak stala nenahraditelná chůva, která pro miminka obstará, co je potřeba.

Lucy nosí i mléko z lednice

Na Joshuově tiktokovém účtu mohou fanoušci sledovat roztomilá videa z každodenního života, ve kterých jsou v hlavní roli Lucy a malá dvojčata. Lucy je neuvěřitelná a splní každé přání, jež je potřeba dvojčatům zajistit. A tak se můžete podívat, jak nosí plenky, uklízí hračky, a dokonce zvládne přinést i láhev s mlékem z lednice. Díky kusu látky, kterou na dveře přivázali, je Lucy schopná lednici otevřít, vzít láhev s mlékem a dveře lednice i zavře.

@uhohtwins Lucy doing what Lucy does best! Helping her twin sisters ❤️ #love #cute #dog #dogsoftiktok #family #beautiful #amazing #trending #viral #twins #baby #newborn #fyp #fypシ #foryou #foryoupage #foryourpage #uhohtwins #lucygoosethedog #funny ♬ Music Happy Vibes – HitsLab

Joshua říká, že si uvědomil, jak je důležité zapojit domácí mazlíčky do péče o děti. Chtěl ostatním majitelům ukázat, že pejsci v rodinách, do nichž přibude nový člen, se dokážou velmi rychle adaptovat, pokud je nebudete přehlížet a najdete si na ně čas, který si určitě zaslouží. I když péče o malá dvojčátka rozhodně není nic jednoduchého. Lucy tak může být ve své nové roli „velké sestry“ spokojená a obě holčičky miluje.

Některé příspěvky zhlédly už miliony lidí a v komentářích nešetří slovy chvály na fenčinu úžasnou péči. Labradoři patří k těm nejinteligentnějším psům, a Lucy se tak velmi rychle naučila poznávat a přinášet konkrétní věci, které jsou potřeba. Určitě se podívejte na tato roztomilá videa, jež vám zaručeně vykouzlí úsměv na tváři.

Zdroj: People

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]