Čerství rodiče natočili video novorozených dvojčat, které vzalo útokem celý internet

Fotografie: MultipleParent / Creative Commons / Attribution-Share Alike 3.0

Dvojčata sdílejí už u maminky v bříšku společný prostor a nezřídka mívají blízké vztahy i po narození. Tuto dvojici dívek miluje celý internet.

Pokud jde o dvojčata jednovaječná, pojí je i prakticky stejné fyzické charakteristiky, ale mohou se výrazně lišit v osobnostních rysech nebo zájmech. Dvojčata mají často silné pouto a mohou sdílet mnoho zážitků. Pro mnoho lidí představují takové sourozenecké dvojice zvláštní a fascinující fenomén, který je často zkoumán a zobrazován v literatuře, filmu a dalších uměleckých dílech.

Jejich pouto je mnohdy neuvěřitelné

Pro dvojčata Sáru a Sofii toto spojení představuje nejenom blízkost a podporu, ale také prostor pro společné dobrodružství a objevování světa. Tyto dvě malé hvězdy oslňují svou přítomností na internetu a ukazují, že dvojčata mají jedinečnou moc spojit se s lidmi a přinášet radost svým příznivcům, jak si všímá také web Podaj.

Sára a Sofia sdílejí svůj život prostřednictvím svého instagramového profilu, kde zveřejňují fotografie a videa ze svých každodenních zážitků. Od roztomilých chvil strávených společně až po dobrodružství plná smíchu a radosti, dvojčata neustále inspirují své sledující k tomu, aby si užívali každý okamžik života. Video, které jim získalo velký počet fanoušků, se objevilo na sociální síti Facebook.

Jejím osudem bylo zůstat hluchá. Lékaři se postarali o zázrak. Její reakce na hlasy rodičů všechny dojala

Již od plenek jejich vztah dojímá davy

Jejich příspěvky jsou plné lásky, spontánnosti a radosti, což dělá jejich profil tak populárním mezi fanoušky z celého světa. Sára a Sofia jsou nejenom zrcadlovými dvojčaty, ale také neodolatelnými osobnostmi, které dokážou okouzlit každého svou přirozenou a upřímnou povahou. Dvojčata mají jedinečnou sílu spojovat lidi a přinášet do jejich životů světlo a radost.

Jejich příběh je připomínkou toho, že dvojčata jsou skvělým darem, který přináší do světa dvojitou radost a lásku. Pravidelně díky jejich rodičům můžete sledovat, jak jejich neuvěřitelné vzájemné pouto sílí a roste do obřích rozměrů. Nejedná se ale o jediný příběh, který toto pouto dokazuje. Čtenářům deníku SvětKreativity jsme přiblížili také příběh dvojčat, která byla po narození oddělena. Shledala se až za 19 let.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*