Malý byt ukazuje, jak se dá pohodlně bydlet i na dvanácti metrech čtverečních

Malý byt v Paříži má velikost jen 12 metrů čtverečních. Řada lidí tvrdí, že se v něm nedá bydlet. Opak je však pravdou. I když to na první pohled může vypadat, že se zde žije ve stísněném prostoru a že zde mnoho věcí chybí, není tomu tak.

Vše, co je potřeba

I když je to skutečně malý byt, je v něm vše, co je k bezproblémovému životu potřeba. Je zde obývací část, jde zde místo ke spánku, stejně jako nechybí ani kuchyně, nebo také koupelna. Ano, vše je sice menší, ale pro jednoho člověka naprosto dostačující a ideální. Mnoho lidí si v tu chvíli snadno uvědomí, že více prostoru ani není nutné, když i na tom malém je vše, co má být. Člověk najednou zjistí, že více prostoru vlastně ani nemusí potřebovat.

Prakticky zařízeno

Je jasné, že u těchto dispozic je nutné myslet na praktickou stránku. A tak vše musí být praktické. Příkladem je v tomto případě třeba vysouvací postel, která zbytečně nezabírá místo a daný malý byt tak působí vetší, než ve skutečnosti je. Jak můžete vidět na videu, postel není jedinou zajímavou vychytávkou. Prakticky jsou řešeny třeba i úložné prostory a další věci. Pro jednoho se může toto bydlení skutečně jevit jako něco, co je ideální. Podívejte se sami.

Povedený také po estetické stránce

I když mluvíme hlavně o tom, že tento malý byt je zařízen především s ohledem na praktičnost, nelze zapomínat i na jeho velké plus spočívající v jeho designu. Rekonstrukce této nemovitosti nebyla jenom účelná, ale ukázala i to, že kombinace moderního stylového vzhledu může být i praktická. Tato nemovitost může jasně měnit pohled na to, v čem se dá a v čem se nedá bydlet. Najednou už 12 metrů čtverečních není tak malých, jelikož interiér je praktický a příjemný. Nahlédněte do videa a přesvědčte se o tom sami.